به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 1 بهمن 1397

اختلافات در مرز بازرگان پایان یافت

تا اطلاع ثانوی؛

اختلافات در مرز بازرگان پایان یافت

» سرویس: اقتصادي - راه و ساختمان

رییس کمیسیون حمل و نقل اتاق بازرگانی تهران گفت: بر اساس آخرین توافق صورت گرفته بین ایران و ترکیه برای عبور کامیونها در مرز بازرگان، در حال حاضر روال قبل حاکم شده و کامیونهای ترک در مرز، پلمپ نمیشوند و پس از ورود به ایران از سوخت ارزان استفاده میکنند.

مسعود خوانساری در گفتوگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: در پی آخرین مذاکرات قرار شد کامیونهای ترک در مرز ایران از روز دهم آذر ماه پلمپ شوند ولی با توجه به مشکلات پیش آمده قرار شد در مرزها روانسازی انجام شود و برای عبور کامیونهای ترکیه و پلمپ آنها سخت گیری نشود و آن هایی که سوخت نیز در اختیار ندارند از طرف ایران سوخت خریداری کنند.

وی افزود: در حال حاضر نیز روال قبل حاکم شده و کامیونهای ترک در مرز پلمپ نمیشوند و وارد ایران میشوند و از سوخت ارزان استفاده میکنند. این در حالی است که کامیونهای ایرانی مجبور هستند سوخت گران قیمت ترکیه را بخرند.

به گفته خوانساری کامیونهای ایرانی به ازای هر 100 کیلومتر باید 50 یورو عوارض پرداخت کنند و کامیونهای ترکیه نیز همین میزان را باید بپردازند و این موضوع با توجه به سوخت گران قیمت ترکیه منصفانه نیست و به ضرر ماست.

رییس کمیسیون حمل و نقل اتاق بازرگانی تهران در پاسخ به اینکه این موضوع تا چه تاریخی ادامه دارد؟ گفت: برای این موضوع تاریخی مشخص و تعیین نشده و باید بررسی شود تا به راهکاری مشخص برسیم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:32

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی