به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

خرید ناوگان ریلی ویژه طرح قطارهای حومه‌ای کلانشهرها

تا سال آینده صورت میگیرد

خرید ناوگان ریلی ویژه طرح قطارهای حومهای کلانشهرها

» سرویس: اقتصادي - راه و ساختمان

معاون مسافربری راهآهن جمهوری اسلامی ایران از خریداری ناوگان مخصوص ویژه طرح قطارهای حومهای کلانشهرهای کشور خبر داد و گفت: این ناوگان تا سال آینده خریداری می شوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه سمنان، سید محمد راشدی در سفر به دامغان و بازدید از ایستگاه راهآهن این شهرستان با اشاره به طرح راهاندازی ناوگان ریلی حومهای در کلانشهرها اظهار کرد: طرح خدمات دهی بهتر خطوط ریلی و راهاندازی خط قطارهای حومهای ویژه کلانشهرها با هدف کاهش حوادث جادهای از سال آینده در کشور اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه این طرح از سوی راهآهن جمهوری اسلامی ایران اجرایی می شود، افزود: بخش خصوصی به راهاندازی این خطوط به دلیل عدم بازده اقتصادی و نداشتن توجیه اقتصادی رغبتی ندارد و از این رو راهآهن جمهوری اسلامی، خود اجرای این طرح را عهده دار شده است.

معاون راهآهن با اشاره به طرحهای در دست اجرای راه آهن در محدوده استان سمنان، خاطرنشان کرد: برای رفاه حال زائران رضوی (ع) ایستگاههای راهآهن استان سمنان تا پایان امسال به پله های برقی آسانسور تجهیز میشوند.

وی ادامه داد: 14 میلیارد تومان برای راهاندازی چهار دستگاه پلهبرقی و دو دستگاه آسانسور در ایستگاههای راهآهن سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار که دارای زیرگذر هستند پیش بینی شده است.

راشدی از اجرای یک هزار پروژه عمرانی در خطوط راهآهن کشور خبر داد و افزود: این طرحها شامل شبکه ریلی، توسعه زیربنای شبکهای، ایجاد نمازخانه، سکو و زیرگذر است.

معاون مسافری راهآهن جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ساخت 12 باب نمازخانه به همراه سرویسهای بهداشتی جدید در مسیر ریلی گرمسار تا مشهد مقدس، اظهار کرد: از این تعداد هفت باب نمازخانه در محدوده استان سمنان قرار دارد.

راشدی تصریح کرد: برای ساخت هر نمازخانه 800 میلیون تا دو میلیارد و 500 میلیون تومان در نظر گرفته شده است و تا سال آینده به بهرهبرداری می رسند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:32

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی