به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

نماینده مردم اصفهان در مجلس: تامین اجتماعی با اجرای طرح‌های نوین، خدمات غیرحضوری ارائه دهد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان، ضمن ارزیابی فعالیت‌های با اشاره به اقدامات شایسته تامین اجتماعی بیان داشت: با توجه به اینکه سازمان تامین اجتماعی، خدمات گسترده‌ای را به اقشار مختلف جامعه ارائه می‌ دهد، لازم است با اجرای طرح‌های نوین به سمت خدمات غیرحضوری اقدام کند، چرا که کم کردن بار هزینه به مردم باید در اولویت برنامه‌ها ی مدیران قرار گیرد.

به گزارش ایلنا؛ عباس مقتدایی با اشاره به اینکه سازمان خدمات اجتماعی آسان‌تر و بهتر باید در اولویت برنامه‌های سازمان‌های خدماتی باشد در این زمینه سازمان تامین اجتماعی برای بهتر کردن خدمات خود به مردم نیزباید گام‌های بلندی بردارد، تاکید کرد: امیدواریم شاهد اینگونه اقدامات نظیر پرداخت لیست غیر حضوری کارفرمایان با هدف ارتقاء سیستم IT درسراسر کشور به خصوص استان اصفهان باشیم.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان در دیدار با مقتدایی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به شاخص فراگیری تامین اجتماعی دراستان اصفهان گفت: این شاخص دراستان اصفهان ۶۴ درصد و در شهرستان ۶۰ درصد است.

علی اصغردادخواه جمعیت کل استان اصفهان را بالغ بر ۵ میلیون نفر عنوان کرد و اظهار داشت: از این تعداد بیش از سه میلیون و۲۰۰ هزار نفرتحت پوشش تامین اجتماعی هستند.

وی تاکید کرد: در شهرستان اصفهان بیش از یک میلیون  و ۳۴۳ هزارنفر تحت پوشش بیمه هستند که رقمی بالغ بر۴۲ درصد رابه خود اختصاص داده است.

وی اظهارداشت: تعداد مستمری بگیران شهرستان ۹۰۶۵۲ پرونده و تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری را ۸۰۶۰ نفر که به ترتیب ۴۷ درصد و۴۸ درصد سهم شهرستان اصفهان است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان با توجه به طرح‌های نوین سازمان تامین اجتماعی درسال ۹۳، تعداد کارگزاری‌های فعال شهرستان را ۶ واحد، شعب اقماری ۳ واحد و کارگاههای فعال ۴۵۵۳۶ واحد که هرکدام به ترتیب نسبت به استان سهمی به میزان ۴۶ درصد، ۱۲ درصد و۴۱ درصد داشته است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:28

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی