به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

مشکلات زیست محیطی با مشارکت جوانان حل می‌شود

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس محمد فرهادی در مراسم امضای تفاهم نامه مشترک با فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر سازمان حفاظت محیط زیست و هلال احمر ایران افزود: این تفاهم نامه همکاری به منظور حفظ محیط زیست و گسترش فعالیت جوانان و داوطلبان به عنوان پیشگامان حفظ محیط زیست در کشورها امضا شده است.

وی با بیان اینکه تقویت مشارکت اجتماعی جوانان و داوطلبان در حفظ محیط زیست در سطح بین المللی ملی و منطقه ای از اهداف این امضای این تفاهم نامه است اظهار کرد: بر این اساس گروه کاری مشترکی میان فدراسیون بین المللی، هلال احمر ایران و سازمان حفاظت محیط زیست امضا شده و برنامه های مناسبی بمنظور دستیابی به اهداف این تفاهم نامه اجرایی خواهد شد.

رئیس  جمعیت هلال احمر اظهار امیدواری کرد: امضا و اجرای این تفاهم نامه به تجربه ای مثبت و مدلی مشخص از مشارکتهای اجتماعی و نقش داوطلبان و جوانان برای حفظ محیط زیست و توسعه پایدار تبدیل شود.

فرهادی با اشاره به اینکه فدراسین بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر حفظ محیط زیست را تا سال ۲۰۲۰در برنامه های اصلی خود قرار داده است اظهار کرد: از مهم ترین دغدغه های قرن ۲۱حفاظت از محیط زیست انسانها بوده و همه تلاش های جهانی برای دستیابی به این هدف قرار گرفته است.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی