به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

از حمایت سایر دستگاه‌ها در پیشبرد اهداف خود استفاده کنید

به گزارش خبرگزاری فارس، وزیر بهداشت و معاونان وی با مرجع عالیقدر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی دیدار کردند.

آیت الله صافی گلپایگانی در این دیدار ضمن تشکر از تلاش‌های ارزنده وزیر بهداشت و همکارانش، خاطر نشان کرد: من مطمئن هستم برنامه‌های شما اسباب خوشحالی و مسرت مردم و بیماران را فراهم می‌آورد و بایت آن به شما تبریک می‌گویم زیرا اقداماتی که در جهت رضایت خداوند متعال انجام می‌‌شود قابل تقدیر است و ان‌شاالله بتوانید در خدمت به مردم بخصوص محرومان و مستضعفان جامعه موفّق و مؤید باشید.

معظم له بر لزوم اهتمام بیشتر در خدمت رسانی به مردم با وجود تلاش جدی و گسترده هاشمی وزیر بهداشت تاکید کرد و افزود: شک نکنید اعمال شما توفیقی بزرگ و به خواست خداوند متعال است و بدانید موفقیت شما موفقیت دولت و نظام محسوب می‌شود.

این مرجع عالیقدر در ادامه با اشاره به لزوم وحدت و همدلی مسئولان برای پیشبرد اهداف اسلام در جامعه یادآور شد: حسن نیت شما بر کسی پوشیده نیست، پشتکار داشته باشید و از حمایت سایر دستگاه‌ها نیز در پیشبرد اهداف خود استفاده نمایید چرا که هدف همه ما یکی بوده و آن اعتلای پرچم اسلام است.

در ادامه سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت با اشاره به تلاش‌های دولت در خدمت رسانی به مردم  و جدیت رییس جمهور در این امر اظهار داشت: رئیس جمهور همت والایی در خدمت‌گزاری به مردم دارند و در هنگام تصویب بودجه، حمایت بسیاری از برنامه‌های وزارت به عمل آوردند.

وزیر بهداشت با اشاره به سرکشی و بررسی مشکلات استان‌های مختلف از نزدیک تصریح کرد: در سفر به استان کردستان هم شاهد کمبودهایی بودیم که تلاش می‌کنیم مشکلات و موانع رفع و خدمات مناسبی به مردم ارائه شود.

وی ضمن گرامیداشت سالروز وحدت حوزه و دانشگاه ابراز داشت: خوشبختانه امروزه شاهد حضور فعال نهادهای مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها هستیم ولی باز هم به حضور بیشتر و موثرتر روحانیون در دانشگاه‌ها با یک رابطه صمیمی و نه اداری احساس می‌شود.

هاشمی اضافه کرد: در زمینه افزایش موالید در کشور هم طرح گسترده‌ای در دست اقدام داریم که در این مسیر اقدامات بسیاری نیز به مرحله اجرا درآمده است.

در ادامه این دیدار سیاری معاون بهداشتی وزیر بهداشت ضمن ارائه گزارشی از روند اقدامات انجام شده در حوزه افزایش نرخ موالید در کشور افزود: در حال حاضر در حوزه شعار و عمل از زبان همکاران ما دیگر جمله «فرزند کمتر زندگی بهتر» کاملا حذف شده است.

سیاری به عوامل موثری که زمینه‌های کاهش جمعیت را در کشور موجب می‌شود اشاره کرد و عنوان داشت: یکی از مهمترین مشکلات در این خصوص خیل جوانانی هستند که در سن ازدواج قرار دارند که لازم است برای رفع مشکلات این قشر و ایجاد بسترهای ازدواج آسان تمهیداتی اندیشیده شود.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی