به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 28 دی 1397

مداحی برای مدرسه با جاهای دیگر فرق دارد/ دانش‌آموزان از مسیر مداحی خارج نشوند

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در هشتمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی (مداحان دانشآموز) که در فرهنگسرای اندیشه تهران برگزار شد، اظهار داشت: اینکه برای موضوع مداحی فراخوان دادیم و 8 هزار نفر شرکت کردند بسیار خوب بود و پس از آن حدود 500 نفر از بهترینهای آنها شناسایی شدند.

وی افزود: مدرسه نوحهای میخواهد که وقتی آن را میخوانیم همگان دم بگیرند و تکرار کنند و اگر چیز پیچیدهای باشد و متکی به یک توانمندی خاص باشد، نمیشود.

مرادی به دانشآموزان مداح گفت: دانشآموزان یا در مسیر مداحی نیایید و اگر میآیید خارج نشوید زیرا بدبخت میشوید؛ کسانی بودند که از این مسیر خارج شدند و اتفاقاتی برای آنها افتاد؛ برای کسی که یک روز هم در خانه امام حسین(ع) بوده است طلب مغفرت میکنم.

وی افزود: مداحی برای مدرسه و مداحی در بیت علمای اعزام در قم خیلی فرق میکند؛ شاید یک خط شعر و یک دم روضه که خوانده میشود برای دانشآموزان بهتر باشد.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان اینکه ما در ستیز و جنگ فرهنگی هستیم، تصریح کرد: به راهپیمایی اربعین نگاه کنید که سرمایه عظیمی است و باید در میدان باشیم و اگر اینطور نباشد دشمن نابود میکند.

وی ادامه داد: دشمن سرمایهگذاری میکند، ما هم باید سرمایهگذاری کنیم؛ مداحان نسل آینده باید وفادارتر و آمادهتر باشند تا دشمن ناامید شود زیرا ظرفیت عظیمی در اختیار داریم.

مرادی تصریح کرد: دشمن امروز پالایشگاهها را هدف نگرفته است بلکه پاکی و معنویت بچهها را در مدرسه هدف قرار داده است.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی