به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

افزایش دمای هوا در سواحل شمالی کشور/بارش پراکنده باران در تهران طی هفته آینده

فریبا گودرزی در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس درباره شرایط جوی کشور طی روزهای آینده اظهار داشت:‌ هم‌اکنون سامانه بارشی فعال در کشور در حال خروج است به طوری که فعالیت این سامانه محدود به استان خراسان رضوی شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد:‌از ساعت بعدازظهر امروز از میزان بارش‌ها کاسته می شود و این سامانه بارشی از شرق کشور خارج خواهد شد.

وی ادامه داد: به سبب وزش بادهای گرم جنوبی از ظهر فردا شاهد افزایش دمای هوا در سواحل شمالی کشور بویژه گیلان خواهیم بود، ضمن آنکه دمای هوا در نیمه غربی کشور نیز افزایش می‌یابد.

وی در ادامه با بیان اینکه دمای هوا مجددا بر سواحل شمالی کشور طی روز شنبه با کاهش روبرو خواهد شد، بیان داشت: امروز و فردا به لحاظ جوّی پدیده قابل توجه‌ای در کشور رخ نخواهد داد.

گودرزی به ورود سامانه بارشی ضعیف طی روز شنبه از سمت غرب به کشور خبر داد و بیان داشت: بر همین اساس شاهد آغاز بارندگی‌ها در غرب کشور خواهیم بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی افزود: یکشنبه و دوشنبه هفته آینده نیز به سبب ورود این سامانه بارشی بارش پراکنده باران رخ خواهد داد.

گودرزی درباره شرایط جوی تهران نیز گفت:‌ آسمان تهران امروز کمی ابری است و در پاره‌ای از نقاط شاهد مه رقیق خواهد بود. این درحالی است که فردا آسمان این کلانشهر نیمه ابری پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه بیشینه امروز و کمینه صبح فردای دمای هوای تهران به ترتیب 10 و 3 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود، خاطرنشان کرد: در اواخر وقت شنبه و طی روز یکشنبه هفته پیش‌رو بارش باران در پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی