به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 تیر 1397

عیادت وزیر رفاه و رئیس بهزیستی از ۴ قلوهای تهرانی/ وعده برای خانه‌دار شدن

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور، وحید نوروزی شهردار منطقه 18 و حجت‌الاسلام ناصحی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران عصر امروز از 4 قلوهای تهرانی در منطقه 18 عیادت کردند.

ربیعی در حاشیه دیدار با خانواده 4 قلوه‌ها گپ و گفت‌وگویی را با پدر و مادر 4 قلوهای تهرانی (ستایش، پرستش، نیما و نیکان) داشت.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به حضورش در منزل 4 قلوهای تهرانی خاطرنشان کرد: یکی از وظایف ذاتی وزارت رفاه و به ویژه سازمان بهزیستی حمایت از خانواده‌های چندقلو است.

وی تصریح کرد: بنده به محض اینکه از وضعیت این خانواده مطلع شدم برنامه‌ای را برای حضور در منزل خانواده 4قلوها گذاشتم و امیدوار هستم در کمترین زمان ممکن اقداماتی را برای حمایت‌هایی را برای خانواده 4قلوها به همراه پدر و مادرش انجام دهم.

ربیعی با اشاره به سیاست‌های حمایتی سازمان بهزیستی گفت:‌ در اولین گام این سیاست‌ها وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی موضوع بیمه‌ای درمان خانواده‌ها را پیگیری کرد و در این زمینه اقدامات خوبی را انجام داد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: حمایت‌های تغذیه‌ایی از خانواده‌هایی که چندقلو به دنیا می‌آورند یکی دیگر از برنامه‌های بهزیستی محسوب می‌شود ضمن اینکه به زودی مشکل مسکن این خانواده را نیز برطرف خواهیم کرد.

وی همچنین با اشاره به حل مشکل مسکن معلولان بهزیستی تا پایان سال 94 گفت: پس از آن به سراغ گروه‌های خاص از جمله چندقلوها خواهیم رفت.

به گزارش فارس همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور نیز با اشاره به تأکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت خانه‌دار شدن این خانواده 4قلو گفت: به زودی تمهیدات لازم برای خانه‌دار شدن این خانواده انجام خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه هم‌اکنون 20 هزار و 500 نفر چندقلو تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار دارند، گفت: ما حمایتی‌هایی را از این خانواده‌ها انجام می‌دهیم.

به گزارش فارس خانواده عسگری دارای 5 فرزند هستند که 4 تای آنها 4قلو و دختر دیگر آنها به نام نیایش است.

به گزارش فارس، در پایان این دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد که به زودی اقدامات لازم جهت حمایت از این خانواده 4قلو در تهران انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی