به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

وزارت بهداشت افرادی که سوءاستفاده می‌کنند را داغ کند

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت الله عبدالله جوادی آملی ضمن تقدیر از خدمات وزیر بهداشت گفت: شما در وزارت بهداشت خوش درخشیدید و امیدواریم خدمات حضرتعالی مستدام باشد و سلام من را نیز به دکتر روحانی رییس جمهوری برسانید.

وی  افزود: اقدامات دولت در بخش پزشکی خلاصه نمی شود و در حقیقت دولت باید برای مردم هم مرهم بوده و هم دارویی برای سایر مشکلات از جمله داغ کردن افرادی باشد که قصد سوءاستفاده را دارند.

آیت الله جوادی آملی ابراز داشت: علم پزشکی پیشرفت زیادی کرده است، اما اگر بتوان آن را با علم طب قدیم نیز پیوند زد، می توانیم خدمات بهتری داشته باشیم.

وی اضافه کرد: در اثر گسترش علم، رشته ها از جمله پزشکی تخصصی شدند، اما پزشکان باید فکر آسمانی داشته و جامع الاطراف باشند و هر پزشک باید همه بیماری ها و کیفت و کمیت درمان آن ها را بداند.

این مرجع تقلید ادامه داد: همه ما باید احساس کنیم که در برابر تمامی اعمال خود مسئول هستیم و بدانیم که انسان مرگ را می میراند و با مرگ پوسیده نمی شود و این دو نکته باید مورد توجه مردم باشد.

آیت الله جوادی آملی با اشاره به برخی سوءاستفاده های مالی در کشور، گفت: اگر با اختلاس کنندگان برخورد جدی می شد، اکنون شاهد بروز اینچنین پدیده هایی نبودیم.

وی با بیان اینکه با وجود همه مشکلاتی که داریم از نعمت های زیادی برخورداریم و دلیل نمی شود که تحریم ها اثر کند، تصریح کرد: ما از دو طرف با دریاها در ارتباط هستیم، باید صادرات افزایش یابد و وجود واردات برای ما ننگ است.

وی خواستار توجه جدی مسئولان به اقتصاد مقاومتی شد و افزود: استعدادهای طبیعی زیادی داریم و نباید کشوری باشم که به بیگانه نیازمند باشیم.

آیت الله جوادی آملی اظهار داشت: مردم مهمترین سرمایه نظام هستند و با بهره گیری از همین مردم در انقلاب و جنگ پیروز شدیم و لذا همواره باید رابطه مردم با روحانیت و مساجد زنده باشد.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی