به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

ویاس‌بواس: رفتار رونالدو خیلی عوض شده است

به گزارش خبرگزاری فارس، آندره ویاس‌بواس که هدایت تیم زنیت را بر عهده دارد از کریستیانو رونالدو برای کسب جایزه توپ طلا حمایت کرد و اظهار داشت: حتی رفتار و حرکات او در زمین مسابقه هم تغییر کرده است و این بیشتر به سود او است.

ویاس‌بواس که قبلا هدایت آکادمیکا دی کوئیمبرا، پورتو، چلسی و تاتنهام را بر عهده داشت، تأکید کرد که نظرش را صادقانه گفته است زیرا سال‌‌هایی بود که فکر می‌کرد لیونل مسی یک پله بالاتر از رونالدو است.

وی ادامه داد: در دو سال گذشته شاهد تغییر در رفتار کریستیانو رونالدو، وقف باورنکردنی برای کارش و اشتیاق فراوان برای پیروزی بودم؛ هرچند که به خاطر وجود لیونل مسی، ارزش‌های او زیر سوال بود.

سرمربی 37 ساله همچنین فاش کرد که مسئله‌ای بین او و مورینیو وجود ندارد. این دو پنج سال در پورتو، چلسی و اینترمیلان در کنار هم کار کردند و ویاس‌بواس تأکید کرد که خوشحال خواهد شد که با مورینیو گپ بزند.

وی خاطرنشان کرد: اگر این فرصت یک بار دیگر پیش بیاید، چرا که نه؟ این سوال زیاد از من پرسیده شده است؛ انگار که بین ما دشمنی وجود دارد. ما اخیرا با هم صحبت کردیم. احترام عمیقی بین ما وجود دارد و لحظات مهمی را که در کنار هم تجربه‌ کرده‌ایم، فراموش نمی‌کنیم.

انتهای پیام/د

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی