به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

آزمون در تیم ملی ایران پیشرفتی نمی‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس، رینات بیلیالتدینوف اعلام کرد که سردار آزمون در تیم ملی فوتبال ایران پیشرفتی نمی‌کند و با شرایط ضعیفی از مسابقات جام ملت‌های آسیا بازمی‌گردد. بازیکن 19 ساله ایران از سال 2012 تاکنون در تیم روبین‌کازان بازی می‌کند. وی سه بازی برای تیم ملی فوتبال ایران انجام داد و یک گل هم به ثمر رساند. آزمون در این فصل در 13 مسابقه در لیگ برتر روسیه بازی کرد و یک گل زد.

وی اظهار داشت: آزمون ایرانی است و قوانین بسیار سختی برای جوانان در این کشور وجود دارد. آنها ملزم به حضور در دوران سربازی هستند. او برای آمدن به اینجا مدتی درگیر ویزا بود زیرا ویزا گرفتن در ایران کار ساده‌ای نیست. در کل او پروسه تمرینات را از دست داد.

سرمربی روبین‌کازان معتقد است که آزمون در حالی از مسابقات جام ملت‌های آسیا به ترکیب تیمش باز خواهد گشت که شرایط چندان خوبی ندارد و زمانی به آمادگی می‌رسد که لیگ روسیه به پایان خواهد رسید.

وی ادامه داد: ما به عنوان یک تیم حقایقی را که در فوتبال وجود دارد، پذیرفته‌ایم و من باید توانایی‌های تیمم را توسعه دهم. در باشگاهی هستم که برنامه‌ای برای رشد و پیشرفت دارد. تیمی که آزمون هنوز در آن حضور دارد. هرچند دعوت به تیم ملی از لحاظ روانی یک نقطه مثبت است اما او این تمرینات را از دست می‌دهد و آن طور که می‌توانست در تیمش پیشرفت کند، با حضور در تیم ملی ایران نخواهد توانست. تیم ملی ایران حدود یک ماه و نیم مسابقه دارد بنابراین او در این مدت بازیکن من نخواهد بود.

مسابقات جام ملت‌های آسیا از 9 تا 31 ژانویه در استرالیا برگزار می‌شود و ایران با قطر، بحرین و امارات بازی خواهد داشت.

انتهای پیام/د

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی