به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 28 دی 1397

راموس:‌ امیدوارم در فینال بازی کنم/ همه‌چیزم را از رئال دارم

به گزارش خبرگزاری فارس، سرخیو راموس با وجود اینکه در نیمه دوم بازی مقابل کروز آزول در نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های جهان تعویض شد، انتظار دارد در فینال مسابقات به میدان برود و اظهار داشت: امیدوارم هیچ مشکلی وجود نداشته باشد. در آن بازی نگران بودیم و تصمیم گرفتیم تعویض شوم زیرا ممکن بود اخراج شوم. نمی توانم اعتراضی داشته باشم و از اینکه به گلزنی تیمم کمک کنم، خوشحال می‌شوم. هر بار که گل می‌زدیم، اعتماد به نفس تیم بیشتر می‌شد اما بازی سختی بود.

وی ادامه داد: جام باشگاه‌های جهان به شدت برایم اهمیت دارد و اگر قهرمان شویم، بازی برایم تمام می‌شود و می‌توانم با بخشیده شدن کارت‌هایم از اول شروع کنم. این یک قهرمانی فوق‌العاده خواهد بود.

مدافع رئال مادرید خاطرنشان کرد: احترام فراوانی برای ساچی قائلم و خیلی به او علاقه دارم زیرا او نقش زیادی در آمدنم به رئال مادرید داشت اما پول وسوسه‌ام نمی‌کند و هرگز این طور نبوده است. قرارداد جدیدم به میزان راضی بودنم در تیم بستگی دارد و رئیس باشگاه و من فکر نمی‌کنیم مشکلی وجود داشته باشد. دو سال دیگر از قراردادم باقی مانده است و می‌خواهم همچنان در رئال بمانم. تقریبا همه‌چیزم را از رئال مادرید دارم.

انتهای پیام/د

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی