به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 27 دی 1399

شمسایی: تلاش کل تیم را گل کردم / دست بازیکنانم را می بوسم

به گزارش خبرگزاری فارس، وحید شمسایی که زننده هر دو گل تیمش در مصاف با میثاق تهران بود، بعد از این برد تأسیسات اظهار داشت: خدا را شکر که 3 امتیاز حساس را در یک بازی سخت گرفتیم. خدا خیلی به ما لطف کرد که توانستیم میثاق را شکست دهیم. در مورد گلزنیام هم باید بگویم خیلی خوب استراحت میکنم. در زمین تلاش میکنم که اکنون در  این سن هم میتوانم بازی خوبی را به نمایش بگذارم.

وی در مورد صحبتهای حسین شمس که وی را بازیکن استثنایی فوتسال خوانده، تصریح کرد: او به من لطف دارد و شاگردش هستم. کادر تیم خوب است. همه با هم هماهنگیم. سخت است که هم بازی کنم و هم مربیگری اما به این شرایط عادت کردم و این دومین سال متوالی است که با همین شرایط کارم را ادامه میدهم. باید خیلی در ادامه تلاش کنم و تجربیاتم را بیشتر کنم.

آقای گل فوتسال جهان در مورد گلزنیاش در این دیدار نیز، یادآور شد: گل زدن مهم نیست. مهم تلاش تیم است و اینکه همه با تمام وجود کار کنیم. در واقع کسی که گل میزند تلاش سایر اعضای تیم را کامل میکند. من دست همه بازیکنانم را به خاطر تلاششان می بوسم.

سرمربی تیم تأسیسات در مورد بازی هفته آینده تیمش با دبیری تبریز، تصریح کرد: سال گذشته با این تیم قهرمان لیگ برتر شدیم. روزهای خوشی را در تبریز سپری کردهام. حالا هم دوباره با تیم خودم بازی دارم. چه ببریم چه ببازیم اهمیتی ندارد فقط امیدوارم بازی خوب و تماشاگرپسندی باشد. ما به دنبال انتقام نیستیم فقط تلاشمان را میکنیم که خوب نتیجه بگیریم.

انتهای پیام/ک

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال