به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 4 خرداد 1398

تمرینات مفصل تاکتیکی و کار با توپ

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ایران در ادامه برنامه های آماده سازی خود جهت حضور در رقابتهای جام ملتهای آسیا تمرینات خود را در آفریقای جنوبی ادامه داد.

ملی پوشان ایران بر اساس برنامه قبلی با حضور در مجموعه ورزشی ژوهانسبورگ تمرین مفصلی را برگزار کردند؛ تمرینی که با دستورات تاکتیکی کارلوس کی روش همراه بود.

ابتدا بازیکنان برای گرم کردن بدنهای خود دور زمین دویدند و بعد با هدایت میکو  کارهای قدرتی را با استفاده از تجهیزات نصب شده در کناره های زمین انجام دادند.

پس از این تمرینات سخت، بازیکنان به سه گروه تقسیم شدند. یک گروه دروازه بانها بودند که زیر نظر گاسپار تمرین می کردند. آنها ابتدا با توپهایی که با استفاده از تورهای کشی آماده شده بودند، تمرین کردند و بعد هر کدام به صورت انفرادی، تمرین کنترل توپ با استفاده از یک دست را به صورت سرعتی انجام دادند.

دو گروه بعدی بازیکنان بودند که در ما بین شش دروازه تعبیه شده در نیمه زمین بازی پرفشاری انجام دادند. در خلال این تمرین، بازیکنان جمع می شدند و با توپهای کوچکی که در گوشه ای از زمین قرار داده شده بود، تمرین می کردند و دوباره بازی با دروازه های کوچک را از سر می گرفتند.

بازی در قالب دو تیم در یک سوم زمین بخش بعدی تمرین امروز تیم ملی بود. کی روش مدام با متوقف کردن تمرین نکات مورد نظرش را به بازیکنان گوشزد می کرد. تاکید او مانند روزهای گذشته بر استفاده از تمامی فضای زمین و بالا بردن تمرکز بود. در این بخش سه دروازه بان به صورت نوبتی درون دو دروازه قرار می گرفتند.

بخش بعدی تمرین تیم ملی که با کریهای معمول هم همراه بود به زدن ضربات پنالتی اختصاص داشت. در بخش آخر هم بازیکنان بدون حضور مدافعان از پشت محوطه جریمه به صورت سرعتی سمت دروازه شوت زدند.

صبح امروز هم بازیکنان تیم ملی در زمین چمن هتل محل اقامت خود تمرین کرده بودند.

انتهای پیام/ک

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی