به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، الهلال در صدر و استقلال و سپاهان در مکان ششم و هفتم

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا آخرین ردهبندی تیمهای باشگاهی آسیا را اعلام کرد که الهلال عربستان در صدر قرار دارد و از کشورمان استقلال در مکان ششم و سپاهان در جایگاه هفتم قرار دارد.

این ردهبندی بر اساس عملکرد تیمها در چهار فصل اخیر مسابقات آسیایی از 2011 تا 2014 تنظیم شده است و قرار است از فصل جدید به صورت منظم به روز شده و از نتایج آن در تقسیم سهمیههای حضور در مسابقات آسیایی استفاده خواهد شد.

 

در امتیاز دهی جدید، نتایج تیمها در مسابقات آسیایی ملاک قرار می گیرد و حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 3 امتیاز، هر برد 3 امتیاز و هر تساوی یک امتیاز دارد. حضور در مرحله پلی اف 5/1 امتیاز و هر برد نیز همین میزان امتیاز و هر تساوی تیم امتیاز دارد. البته حضور در مراحل یک هشتم نهایی تا فینال، 3 امتیاز برای هر تیم دربرخواهد داشت و هر برد و مساوی در این مراحل نیز 3 و یک امتیاز دارد.

همچنین مجموع عملکرد تیم های باشگاهی یک کشور طی چهار فصل اخیر مسابقات آسیایی، تبدیل به امتیاز باشگاهی آن کشور می شود که 20 درصد آن نیز به مجموع امتیازات هر تیم از هر کشور اضافه می شود و در نهایت این رده بندی شکل می گیرد.

تیم الهلال عربستان

 

در اولین ردهبندی منشتر شده تیم های الهلال عربستان، سئول کره جنوبی و الاتحاد عربستان درمکانهای اوی تا سوم جدول ردهبندی قرار گرفتهاند. استقلال تهران با کسب 84 امتیاز در رده ششم و سپاهان اصفهان نیز با 82 امتیاز در رده هفتم قرار گرفتهاند. ذوب آهن و پرسپولیس با 35 امتیاز در رده های سی و دوم و سی سوم حضور دارند و تیم های فولاد خوزستان و تراکتورسازی به ترتیب در رده های 37 و 51 دیده می شوند. صبای قم در رده 91 و مس کرمان نیز در رده 101 ایستاده است.

لازم به ذکر است که این 9 تیم طی چهار فصل اخیر لیگ قهرمانان آسیا نمایندگان ایران بودهاند و در این ردهبندی فقط نام تیم های شرکت کننده در مسابقات آسیایی لحاض خواهد شد.

انتهای پیام/ک

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی