به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

فرمانده جبهه شمال اسرائیل: به جنگ با حزب‌الله نزدیک می‌شویم

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک مقام نظامی بلندپایه در آنچه «فرماندهی منطقه شمال» (در فلسطین اشغالی) نامیده می‌شود، در گفت‌وگویی مطبوعاتی ادعا کرد که جنگ با حزب‌الله در راه است.

این مقام نظامی در ارتش اسرائیل که نامش فاش نشد، به روزنامه «معاریو» چاپ تل‌آویو گفت که جنگ با حزب‌الله در راه است و اسرائیل در مسیر رویارویی (و مقابله) است.

این حرف مقام نظامی اسرائیلی همزمان با اظهارات «موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که از ارتش خواست برای حمله احتمالی مجدد به غزه آماده باشند (جزئیات بیشتر). یعلون روز سه‌شنبه در دیدار با نظامیان یگان «عوکیتس» از ارتش خواست در آماده‌باش برای هر امر غیرمنتظره‌ای از جمله وارد شدن به غزه باشند.

این فرمانده نظامی اسرائیل به معاریو همچنین گفت که ارتش این رژیم برای آنچه او آن را «غافلگیری حزب‌الله» و اتفاقات پس از آن خواند، آماده است.

وی ادعا کرد که ممکن است حزب‌الله عملیاتی بزرگ و غافلگیرکننده انجام بدهد که به واسطه آن جنگ آغاز شود. او اشاره کرد که رویارویی در جبهه شمال (فلسطین اشغالی) ممکن است پای ارتش سوریه را نیز وسط بکشد.

این مقام نظامی اسرائیلی در ادامه ادعاهای خود، بعید دانست که رئیس جمهوری سوریه بشار اسد، وارد جنگی با اسرائیل شود زیرا به گفته او، در مرحله کنونی اسد خواهان چیزی مانند این نیست و شاید توانش را هم (به دلیل درگیری‌های داخلی) نداشته باشد.

انتهای پیام/ص

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی