به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

خودداری از دیدار با وزیر خارجه سوئد، اولین واکنش لیبرمن به موج ضداسرائیلی در اروپا

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «آویگدور لیبرمن» در واکنش به سیاست‌های ضداسرائیلی سراسر اروپا، از دیدار با وزیر خارجه سوئد خودداری خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، لیبرمن که ریاست حزب «اسرائیل بیتنا» (اسرائیل خانه ما) را بر عهده دارد، چهارشنبه شب اعلام کرد هر گونه دیدار با «مارگوت والستروم» وزیر خارجه سوئد را تحریم می‌کند.

بر اساس این گزارش، اقدامات لیبرمن را می‌توان به عنوان نخستین واکنش سیاسی اسرائیل به موج سیاسی علیه این رژیم در اتحادیه اروپا، پارلمان‌های سراسر اروپا و نیز سازمان ملل تلقی کرد.

چهارشنبه (روز گذشته) پارلمان اروپا رسما اصل دولت فلسطینی را به رسمیت شناخت. علاوه بر این، پارلمان اروپا از اسرائیل خواست دولت فلسطین را به رسمیت بشناسد. لیبرمن روز گذشته در کنفرانس خبری این اقدام را برای صلح غیرسازنده خواند و آن را محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، در حالی که فهرست فزاینده‌ای از پارلمان‌های کشورهای اروپایی از دولت‌های خود خواسته‌اند دولت فلسطینی را به رسمیت بشناسد، دولت سوئد اولین کشوری بود که چنین کرد. از این رو، لیبرمن قصد دارد از دیدار با والستروم خودداری کند. وزیر خارجه سوئد قرار است ماه آینده میلادی به اراضی اشغالی سفر کند.

انتهای پیام/ص

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی