به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

انتقاد لیبرمن از سازمان ملل به خاطر رسیدگی به طرح پایان اشغالگری اسرائیل

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «آویگدور لیبرمن» سازمان ملل و فلسطینی‌ها را به خاطر ارائه پیش‌نویس قطعنامه‌ای که خواستار صلح میان اسرائیل و فلسطین ظرف یکسال و خروج این رژیم از کرانه باختری تا پایان سال 2017 می‌شود، مورد سرزنش و انتقاد قرار داد.

به نوشته روزنامه «جروزالم‌پست»، لیبرمن ارائه قطعنامه به شورای امنیت را اقدام خصمانه دیگری از سوی فلسطینی‌ها عنوان کرد و گفت: «ابومازن (محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین) برنامه‌هایی را پیش می‌برد که صرفا به معنای طعنه زدن به اسرائیل است و این برنامه‌های هیچ سودی برای فلسطینی‌ها ندارد».

وی مدعی شد این اقدامات فلسطینی‌ها، صرفا باعث بدتر شدن درگیری‌ها و وخامیت اوضاع می‌شود و مطمئنا این اقدامات موجب افزایش احتمال رسیدن به راه‌حل مورد مذاکره نمی‌شود.

لیبرمن ادامه داد: «بهتر است شورای امنیت سازمان ملل به مسائل امنیتی مهمتر نظیر نحوه برخورد با اقدامات تروریستی مانند آنچه در استرالیا و پاکستان رخ داد و نیز اوضاع لیبی و سوریه رسیدگی کند، نه اینکه وقت خود را برای «حیله‌های» فلسطینی‌ها تلف کند».

اردن به نمایندگی از فلسطین و مجموعه کشورهای عربی، چهارشنبه‌شب (26 آذر) رسما طرح پایان اشغالگری اسرائیل تا سال 2017 را به شورای امنیت ارائه داد (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی