به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

انگلیس برای ارتش اوکراین محموله کمک ارسال کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، دفتر مطبوعاتی وزارت دفاع اوکراین اعلام کرد که نیروهای مسلح این کشور کمک‌های انسان دوستانه‌ای از انگلیس دریافت کرده‌اند که شامل لباس فرم نظامی مخصوص زمستان و وسایل اولیه پزشکی است.

در بیانیه وزارت دفاع اوکراین در این رابطه آمده است: «در چارچوب ارائه کمک‌های انسان دوستانه بین المللی برای نیروهای نظامی ارتش اوکراین، روز چهارشنبه محموله دیگری از طرف انگلیس دریافت شده است که شامل لباس‌های فرم نظامی ویژه زمستان، کفش و وسایل اولیه پزشکی می‌شود».

همزمان با انتشار این خبر، آمریکا از تجهیز و نوسازی ارتش اوکراین خبر داد (جزئیات بشتر). «ویکتوریا نولاند» معاون وزیر امور خارجه آمریکا، چهارشنبه‌شب (26 آذر) در میزگردی مطبوعاتی با خبرنگاران گفت: «ما قصد داریم که به کمکهای خود در جهت و تقویت توان ارتش و مدرنیزه سازی نیروهای مسلح اوکراین بپردازیم».

بر اساس این گزارش، در آینده نزدیک کمک‌های انسان دوستانه دیگری نیز از طرف دولت‌های استرالیا و لهستان برای نیروهای مسلح اوکراین ارسال خواهد شد.

وزارت دفاع اوکراین همچنین یادآور شده است که ارتش این کشور در سال جاری از طرف کشورهای دیگر نیز کمک‌هایی دریافت کرده است. برای مثال، فرانسه و اسپانیا زره پوش نظامی به اوکراین تحویل دادند، کشور اسلواکی، ژنراتور برق و برخی وسایل شخصی نظامی ارسال کرده، نروژ و لهستان نیز مواد غذایی کنسرو شده و دانمارک و آمریکا نیز برخی تجهیزات فنی نظامی به این کشور تحویل داده اند. کشورهای کانادا، لتونی و هلند نیز محموله‌هایی برای نظامیان اوکراینی ارسال کرده‌اند.

ارائه این کمک‌ها از سوی کشورهای غربی مدعی دموکراسی برای ارتش اوکراین در حالی است که ده‌ها هزار نفر از مردم ساکن مناطق شرقی این کشور که عملیات نظامی در آنجا جریان دارد، در فصل زمستان در بدترین شرایط به سر می‌برند و با مشکلات جدی در تامین مایحتاج خود روبه‌رو هستند.

انتهای پیام/ص

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی