به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 28 دی 1397

مشکل بازار جهانی نفت ناشی از کُندی رشد اقتصاد جهانی است

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «علی بن ابراهیم النعیمی» وزیر نفت عربستان اعلام کرد که آنچه در بازار نفتی جهانی روی میدهد یک مشکل اورژانسی است که به دلیل جمع شدن چند عامل در کنار هم ایجاد شده است.

النعیمی در گفتوگو با «خبرگزاری عربستان»، درباره وضعیت بازار نفت، گفت شخصا فرد خوشبینی است و میداند که کُندی رشد اقتصاد جهانی و افزایش عرضه نفتی از سوی کشورهای خارج از سازمان اوپک که به این ترتیب تقاضا را برای نفت از آنچه انتظار میرفت کمتر کرده بر بروز بحران کنونی بازار نقش دارد.

وی یادآور شد که سهم کشورهای عضو سازمان اوپک به ویژه عربستان در بازار جهانی سالهاست که تغییر نکرده و در حد حدود 30 میلیون بشکه در روز باقی مانده که 9.6 میلیون بشکه از تولیدات سازمان اوپک را عربستان تأمین میکند در حالی که تولیدات کشورهای تولید کننده نفت در خارج از سازمان افزایش پیدا کرده است.

وزیر نفت عربستان اعلام کرد که کشورهای عضو سازمان اوپک در طول ماه گذشته تلاش کردند که با کشورهای تولید کننده نفت در خارج از سازمان همکاری کنند اما این تلاشها با شکست روبه رو شد.

وی همچنین تحلیلهای انجام شده اخیر درباره سیاسی بودن برخی تصمیم گیریها در بازار نفت را غلط توصیف کرد و اعلام کرد که با آشکار شدن اشتباه بودن این ادعاها توازن به بازار باز خواهد گشت.

انتهای پیام/ب

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی