به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

المنار: تل‌آویو در نهایت به برنامه هسته‌ای ایران تن خواهد داد / جز فرانسه کسی خواهان ادامه نزاع با ایران نیست

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، گزارش‌ها و برآوردهای اسرائیلی حاکی از آن است که چندماه آینده، حامل چالش‌ها بزرگ و مهمی برای اسرائیل است و این مرحله پیش رو نیازمند یک حکومت اسرائیلی قوی و با ثبات است تا در برابر این چالش‌ها در منطقه و به ویژه برنامه هسته‌ای ایران خوب عمل کند .

بنا به گزارش «المنار» فلسطین، این گزارش‌های امنیتی وقوع یک درگیری در جبهه شمالی (مرز با لبنان) در خلال ماه آینده را بعید نمی‌دانند و بارها به آن اذعان کرده‌اند. پس تنها موضوع برنامه هسته‌ای ایران نیست که روز و شب را از تل‌آویو گرفته است بلکه مسئله سوریه، اوضاع یمن و عراق و لبنان نیز دیگر عامل نگرانی‌های این رژیم است.

اسرائیل و دولت‌های حاشیه خلیج فارس بیم آن دارند که توافق هسته‌ای ایران با 5+1 ، تهران را به پیشتاز منطقه و پیشتاز حل مسائل فعلی آن از جمله مسئله فلسطین تبدیل کند و بر جایگاه آن بیفزاید. از سوی دیگر رژیم صهیونیستی خواهان آن است که اوضاع کنونی سوریه ادامه یابد و تروریسم همچنان در آن جولان دهد به این امید که آتش آن به لبنان کشیده شود و به این ترتیب به دو رقیب جدی خود یعنی سوریه و حزب‌الله و در پی آن ایران ضربه‌ای اساسی وارد کند.

رژیم صهیونیستی نمی‌خواهد توافق میان ایران و غرب صورت بگیرد زیرا این به معنای حذف گزینه اقدام نظامی علیه ایران است. این رژیم نمی‌تواند بدون موافقت آمریکا به ایران حمله کند و در نهایت نتیجه این است که تل آویو به برنامه هسته‌ای ایران تن خواهد داد حال نام آن را هر چه بگذارد.

اسرائیل و دیگر حامیان آن در خلیج فارس پیرامون گزینه اقدام نظامی علیه ایران همان کسانی هستند که تلاش می‌کنند توافق میان ایران و 5+1 را به شکست بکشانند. بر این اساس کارشناسان و مقامات اسرائیلی به دنبال حکومتی قوی و کار مداوم تا ماه ژوئیه (تیرماه) هستند، ماهی که انتظار می‌رود توافق درباره برنامه هسته‌ای ایران در آن اعلام شود. این اقدامات همزمان با تلاش رژیم صهیونیستی و کشورهای حاشیه خلیج فارس برای عدم این توافق است.

اما آمریکا و اروپا به جز فرانسه خواهان ادامه نزاع با ایران نیستند زیرا منافع اقتصادی فوق این مسائل است و آنها به سود حاصل از بازارهای ایران چشم دوخته‌اند و در عمل نیز شاهد رقابت آنها برای بازگشت به بازار ایران هستیم.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی