به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 26 آبان 1397

وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی خواستار انحلال تشکیلات خودگردان شد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «یووال اشتینیتز» می‌گوید بعد از اینکه طرح فلسطینی‌ها برای پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی به شورای امنیت ارائه شد، اسرائیل باید به منحل کردن تشکیلات خودگردان بیاندیشد.

به نوشته روزنامه «تایمز اسرائیل»، اشتینیتز امروز (پنج‌شنبه) پیش‌نویس قطعنامه فلسطینی‌ها را «جنگ»‌ خواند و به رادیو اسرائیل گفت:‌« فلسطینی‌ها از هر گونه اشاره به جایگاه اسرائیل به عنوان دولت یهودی در پیش‌نویس قطعنامه خودداری کرده‌اند که این به معنای صلح نیست بلکه به معنی اعلان جنگ است». 

وی خواستار پاسخ تند اسرائیل به این مسئله شد از جمله از طریق قطع روابط با تشکیلات خودگردان و حتی منحل کردن این تشکیلات. اشتینیتز در این باره گفت: «لازم است هر اقدامی را بررسی کنیم از جمله قطع پیوندهای اقتصادی با تشکیلات خودگردان و توقف انتقال مالیاتی که به نفع آنها جمع‌آوری شده است».

وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی گفت: «اگر تشکیلات خودگردان به تحریک علیه ما، علیه موجودیت ما و علیه ملت یهودی ادامه دهد و اگر اقدام یکجانبه علیه ما اتخاذ کند، لازم است ما نه تنها در محدوده بین‌المللی بلکه در محدوده فلسطینی نیز به آن پاسخ دهیم و اگر گزینه‌ دیگری وجود نداشت، منحل کردن تشکیلات خودگردان را بررسی کنیم».

یووال اشتینیتز اظهار داشت، اگر جامعه بین‌المللی مفاد پیشنهاد فلسطینی‌ها را تصویب کند، تسلط حماس و جهاد اسلامی بر کرانه باختری تسریع می‌شود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی