به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 28 دی 1397

آغاز کنفرانس جنجالی مبارزه با تروریسم در «اربیل»

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، کنفرانس مبارزه با تروریسم در اربیل که جنجال زیادی را به راه انداخته است و برخی مقامات عراقی آن را تحریم کرده‌اند، آغاز شد.

بر اساس گزارش شبکه العربیه، این کنفرانس با حضور شماری از مقامات اهل تسنن و عشایر آغاز به کار کرد.

این در حالی است که برخی طرفهای دعوت شده به این کنفرانس از جمله شورای سیاسی عربی «کرکوک»برگزاری کنفرانس اربیل درباره مبارزه با تروریسم، تحریم کرد.

این شورا طی بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن به دست «السومریه نیوز» رسید، اعلام کرد: ما در کنفرانس اربیل شرکت نمی‌کنیم. دلیل این تحریم، عدم امکان بررسی مسائل سرنوشت‌سازی مانند کرکوک و مسئله عربهای آن که به طور برنامه‌ریزی شده‌ای مورد کشتار قرار می‌گیرند، در این کنفرانس است.

در بیانیه این شورا آمده است: ما از برگزارکنندگان این کنفرانس می‌خواهیم که در بغداد (پایتخت)، آن را برگزار کنند. ما یقین کامل داریم که عربهای کرکوک نمی‌توانند در این کنفرانس که شرایط مکان برگزاری آن، مناسب نیست، شرکت کنند. ضمن اینکه برگزاری چنین کنفرانس‌هایی اختلافات و شکافها میان صفوف عربهای عراق را افزایش می‌دهد و برخی کشورهای منطقه‌ را به دخالت در امور عراق، ترغیب می‌کند.

دولت منطقه کردستان عراق، کنفرانس مبارزه با تروریسم و افراط‌گری شبه‌نظامیان را با حضور نمایندگان پارلمانی و دولت‌های محلی استانهای پرتنش عراق و سفرای آمریکا، انگلیس و اتحادیه اروپا در اربیل برگزار می‌کند.

انتهای پیام/غ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی