به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 1 بهمن 1397

هرتزوگ: نتانیاهو مسئول خروج حماس از فهرست سازمان‌های تروریستی اروپاست

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «آیزاک هرتزوگ» حذف حماس از فهرست گروه‌های تروریستی اتحادیه اروپا را محکوم کرد و گفت سیاست‌ های «بنیامین نتانیاهو» به این مسئله منجر شده است.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، حزب هرتزوگ با صدور بیانیه‌ای اقدام اتحادیه اروپا در حذف حماس از فهرست سازمان‌های تروریستی را محکوم کرد اما اعلام کرد که نتانیاهو باید برای این مسئله مورد سرزنش قرار گیرد. 

در این بیانیه آمده: «اقدام اروپا شایسته محکوم کردن است اما این مسئله توجه را از مسئولیت نتانیاهو برای این شکست دیپلماتیک منحرف نمی‌سازد. بی‌بی‌ (نتانیاهو) هم در زمینه سیاسی و هم اقتصادی شکست خورده است. شهروندان اسرائیلی اکنون این موضوع را درک کرده‌اند و به زودی این کابینه افراطی و شکست‌خورده را با کابینه‌ای جایگزین خواهند کرد که از منافع اسرائیل حفاظت خواهد کرد».

حزب لیکود به این سخنان هرتزوگ واکنش نشان داد و اعلام کرد بی‌تجربگی او باعث شده این گونه غیرمسئولانه و بی‌اعتنا به این مسئله واکنش نشان دهد.

لیکود افزود، «بهتر است او به جای حمله به نتانیاهو، از اروپا به خاطر به رسمیت شناختن حماس انتقاد کند و علیه تحریم اسرائیل سخن بگوید».

انتهای پیام/ص

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی