به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

مسافرآستانه:اختلاف را تائید می‌کنم/بعد از تغییرات تصمیم می‌گیرم بمانم یا بروم

حسین مسافر آستانه مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره استعفای خود از مدیریت موسسه رسانه‌های تصویری گفت: مبنای تصمیمات رئیس سازمان سینمایی بر این واقع شده است که در موسسه رسانه‌های تصویری تغییراتی زیربنایی و زیرساختی صورت گیرد که در مورد روش‌های اجرا اختلاف نظرهایی وجود دارد.

وی درباره این تغییرات و اطلاع هیات امنا از تغییرات مد نظر رئیس سازمان سینمایی گفت: هیات امنای موسسه اصلا از این تغییرات اطلاعی ندارند و درباره تغییرات تنها با شخص بنده صحبت شده است.

وی ادامه داد:همانگونه که رئیس سازمان سینمایی در صحبت‌هایش اشاره کرد موسسه رسانه‌های تصویری با سیاست‌های جدید مبنای فعالیتش از حیطه نمایش خانگی خارج می‌شود اما هنوز راهکارهای قانونی این کار طی نشده است

آستانه درباره استعفای خود از مدیرعاملی موسسه و حضور در مرکز هنرهای نمایش گفت: هر زمان که سیاست های جدید سازمان مشخص شود و مراحل قانونی تغییرات انجام شود تصمیم می‌گیرم بمانم یا بروم. البته درباره حضور در مرکز هنرهای نمایشی هم صحبت هایی شده است اما هنوز تصمیمی دراین باره نگرفته‌ام و همه چیز را به روشن شدن تکلیف در موسسه‌ رسانه‌های تصویری موکول کرده‌ام.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی