به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 28 دی 1397

سرپرست سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین: ۲۶۴دستگاه اتوبوس از قزوین به مرز مهران فرستاده شد

علی محمدحسینی، سرپرست سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: ۲۱۴ دستگاه اتوبوس و ۵۰دستگاه اتوبوس درون شهری برای ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی به مرز مهران ارسال شده است.

به گزارش ایلنا از قزوین، محمدحسینی در نشست خبری صبح امروز به مناسبت فرا رسیدن ۲۶آذر روز حمل و نقل که با حضور مدیران عامل حمل و نقل شهرداری قزوین برگزار شد، با گرامیداشت این روز افزود: این مجموعه تلاش کرده است تا بتواند در حد توان خود به زائرین اربعین حسینی خدمات مطلوبی را ارائه کند.

وی در ادامه با اشاره به احداث پایانه نسیم شمال قزوین گفت: برای احداث پایانه نسیم شمال قزوین در حال پیگیری تملک اراضی مورد نیاز هستیم که هم اکنون در مراحل پایانی کار قرار دارد.

وی بیان کرد: عملیات عمرانی پروژه احداث پایانه نسیم شمال شهر قزوین بعد از پایان مراحل تملک آغاز خواهد شد و با احداث این پایانه، تمام سفرهای شمال کشور به این پایانه انتقال یافته و بار ترافیکی درون شهری کاهش می‌یابد.

محمد حسینی گفت: پایانه نسیم شمال قزوین در زمینی به مساحت ۳۷هزار مترمربع در بلوار میرزا کوچک خان، تقاطع نسیم شمال احداث خواهد شد.

وی افزود: احداث این پایانه با توجه به کاهش بار ترافیکی میدان ۲۲ بهمن و همچنین مقاصد شمال و شمال غرب کشور در دستور کار قرار گرفته است.

محمدحسینی با تشریح ایستگاه‌های در حال فعالیت افزود: اکنون ۲ پایانه اتوبوسرانی برون شهری آزادگان با ۳۲هزار مترمربع عرصه و ۷هزار و ۴۰۰ مترمربع اعیانی و پایانه غرب با۸ هزار مترمربع عرصه و ۶۰۰ مترمربع اعیانی در حال فعالیت هستند.

وی بیان کرد: در پایانه آزادگان شهر قزوین ۲۲غرفه تجاری و در پایانه آزادگان غرب قزوین ۵ غرفه تجاری وجود دارد.

وی تعداد ایستگاه‌های ساماندهی شده برون شهری را ایستگاه الموت شرقی و بوئین زهرا نام برد و گفت: ایستگاه الموت غربی در مرحله ساماندهی است.

محمدحسینی افزود: ۱۶ شرکت با ۳۱۳ دستگاه اتوبوس برای برون شهری، ۳ شرکت با ۱۷۶ دستگاه مینی بوسبرای برون شهری و ۷ شرکت با ۵۴۰ دستگاه سواری کرایه در حال فعالیت هستند.

این مسوول بیان کرد: ۸۴ درصد اتوبوس، ۶ درصد مینی بوس و ۱۰ درصد سواری کرایه سهم سفرهای برون شهری از پایانه‌ها را بر عهده دارند.

وی تعداد کل مسیرهای اتوبوسرانی برون شهری از مبدأ شهر قزوین را ۱۲ شهر بیان کرد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:24

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی