به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

دبیر مجمع نمایندگان مازندران در جلسه شورای اداری قائم شهر؛ سرمایه گذاری که برای نساجی پول ندارد باید از شهر برود

نماینده مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه گذاری که برای نساجی پول ندارد باید از شهر برود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، کمال علیپور پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه چرا باید برای 11 میلیارد بدهی بابت حقوق و دستمزد کارگران، زمین نساجی را بفروشیم اظهار داشت: سرمایه گذاری که نمی تواند بدهی را بپردازد و پول ندارد باید از شهر ما برود.

وی افزود: از روز اول که مشکل نساجی مطرح شد عرض کردم که کارفرما موظف است پول نساجی و کارگر خود را تمام و کمال پرداخت نماید.

علیپور با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذار نباید منجر به این شود که برای 11میلیارد برچسب ناکارامدی به ما و سایر مسئولین چسبانده شود گفت: از نظر من این مقدار بدهی، نیاز ندارد که ما همه چیز را بفروشیم.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ، در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: بارها به وزیر اقتصاد عرض کردم که شما باید بدهی نساجی را پرداخت نمایید زیرا 28 سال قبل و پیش از حضور سرمایه گذار ترک، کارخانه نساجی با شما و بانک ملی کار می کرده است.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران، به بودجه 837 هزار میلیارد تومانی ارائه شده به مجلس اشاره کرد و افزود: که از این نهاده کلی بودجه کشور تقریبا 267 هزار میلیارد تومان بودجه عمومی است که از این تعداد نزدیک به 240 هزار میلیارد تومان مربوط به منابع درآمدی دولت و مابقی سهم شرکت ها و دارایی های سرمایه ای دولت است.

علیپور ادامه داد: از بودجه ای که به مجلس ارائه شد 538 میلیارد تومان مربوط به مازندران است که بالغ بر سیصد میلیارد تومان آن در بخش جاری و مابقی تملک و دارایی است که این رقم نشان دهنده آن است که نسبت به سال گذشته رشد داشته ایم.

نماینده مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بودجه عمرانی امسال هم نسبت به سال گذشته 30 درصد رشد داشت، گفت: رویکرد بودجه به این سمت است که پروژه هایی که بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند را به اتمام برسانیم و مابقی تا پایان سال 96 به اتمام برسند.

وی، به بیمارستان رازی قائم شهر اشاره کرد و ادامه داد: قرار بود این بیمارستان تا سال 94 به بهره برداری برسد و در حالی که بارها گفتیم 32 میلیارد تومان برای اتمام پروژه می خواهیم اما تاکنون 6 میلیارد تومان آن محقق شد.

علیپور، از معاون عمرانی استاندار مازندران و همکارانش خواست برای سال آینده مبادله موافقت نامه را تا پایان خرداد به اتمام برسانند.

عضو کمیسیون عمران مجلس، به احداث دانشگاه پیام نور اشاره و از فرماندار و بخشدار قائمشهر گله کرد که چرا دهیار یک روستا، پروژه را متوقف می کند، در حالی که زمین خریداری شده است و برای ساخت دانشگاه اعتبار گرفتیم.

وی، با بیان اینکه سال گذشته درخواست کردیم تا برای اجرای طرح فاضلاب شهری شهرستان قائم شهر 14 میلیارد تومان اختصاص دهند اما تا به امروز یک ریال هم برای تاسیسات آب و فاضلاب شهرستان داده نشده است از مسولین خواست تا مکاتبات انجام شود تا قبل از اینکه پیشنهاد بودجه تغییر کند اعتباری تخصیص داده شود.

علیپور،همچنین به آموزش پرورش شهرستان قائم شهر نوید داد: اعتبار خوبی در این بخش دیده شده و از امسال هر چیزی که از تملک دارایی می آید و یا مردم و خیرین  به این اداره کمک می کنند به حساب آموزش و پرورش شهرستان می رود و این اداره می تواند مستقل عمل کند تا اموزش پرورش از وضعیت نابسمان درآید.

 

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:24

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی