به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

شهرستان دالاهو میزبان دو شهید گمنام خواهد بود

مدیركل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان كرمانشاه از تشییع و تدفین پیكر پاك دو شهید گمنام دفاع مقدس در ایام حزن و اندوه رحلت پیامبر رحمت و مهربانی و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در شهر كرندغرب خبر داد.

سرهنگ پاسدار مرادعلی محمدی در گفت و گو با خبرگزاری ایلنا از كرمانشاه گفت: پیكر پاك دو شهید گمنام دفاع مقدس همزمان با رحلت جانگداز رسول اكرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) در شهر كرندغرب تشییع و تدفین خواهد شد.

وی افزود: شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس تجلی عینی شهدای كربلا در شرایط كنونی هستند و امید داریم حضور این شهیدان عهدنامه حسینی و عاشورایی برای همه ملت ایران در مسیر مجاهدت و با بصیرت در طریق ولایت و ولایت مداری باشد.

محمدی با اشاره به تشییع دو پیكر شهید گمنام در نماز جمعه مورخ 28 آذرماه در كرمانشاه اظهار كرد: برای بهره مندی معنوی مردم ولایت مدار و شهیدپرور كرمانشاه مراسم تشییع از محل مسجد جامع تا میدان آزادی انجام خواهد شد.

وی تصریح كرد: شهدا درس ولایت مداری و بازدارندگی در مقابل دشمنان را به مردم جامعه آموخته اند و مراسم وداع با دو شهید گمنام دفاع مقدس در شامگاه روز 29 آذرماه در مسجد المهدی(عج) با حضور مردم ولایت مدار این شهرستان برگزار خواهد شد.

مدیركل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تصریح كرد: مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام در روز 30 آذرماه همزمان با رحلت پیامبر اكرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) ساعت 10 صبح از میدان امام خمینی(ره) این شهر به طرف محل تدفین شهدای گمنام انجام خواهد شد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:24

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی