به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 بهمن 1397

درپی انتقادات هامان و ماتیوس مطرح شد؛ تمجید باشکوه ماتیاس سامر از گواردیولا/ از داشتن پپ قدردان و خوشحالیم

مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ بار دیگر از سرمربی اسپانیایی باواریایی‌ها برابر انتقادات دفاع کرد و به تمجید از طرز تفکر پپ گواردیولا پرداخت.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال بایرن مونیخ در فصل جاری بوندس‌لیگای آلمان تنها در کسب شش امتیاز ناکام مانده و در حال حاضر با 42 امتیاز صدرنشین این رقابت‌هاست. باواریایی‌ها همچنین مقتدرانه به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافته‌اند ولی با این حال برخی از بازیکنان پیشین این تیم از جمله دیتمار هامان و لوتار ماتئوس به روش‌هایی که پپ گواردیولا در این تیم به کار گرفته است، انتقاداتی داشته‌اند.

ماتیاس سامر در گفت‌و‌‎گو با نشریه بیلد آلمان در دفاع از سرمربی اسپانیایی بایرن مونیخ گفت: ما به کسانی که فکر می‌کنند بایرن مونیخ کار بزرگی نکرده است، توجهی نداریم و تأثیری روی کار ما نخواهد گذاشت. در آلمان هنوز درک نشده که طرز فکر پپ چگونه است. بایرن مونیخ از اینکه مربی همچون گواردیولا را دارد خوشحال و قدردان است، مربی که بارها و بارها خودش را به اثبات رسانده است. او فوتبال آلمان را با تفکراتش به شدت تحت‌ تأثیر قرار داده است.

وی افزود: فوتبالیست‌های بازنشسته‌ای همچون هامان و ماتئوس باید از خود بپرسند چرا و چطور کسی مثل گواردیولا انتخابی فوتبالی داشته است. در نهایت آنها از اینکه سوژه‌ای برای بحث کردن دارند، باید خوشحال باشند. سعی در بی‌احترامی به چنین افرادی ندارم و فقط آرزو می‌کنم تا بتوانند درک بهتری از این موضوع پیدا کنند.

مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ نقشی را که در این تیم دارد، اینگونه توصیف کرد: اجازه دهید نقش خودم در بایرن را با فیلم «بلایند ساید» که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده، توصیف کنم. ساندرا بولاک پسری از اقوام خود را به فرزندی قبول می‌کند، پسری که تصور می‌شد مشکلاتی دارد ولی با وجود ضعف‌هایی که داشت بولاک توانایی‌های واقعی این پسر را کشف کرد. پسر غریزه دفاعی داشت و خود از این توانایی‌اش آگاه نبود ولی ساندرا او را برای استفاده از توانایی‌اش ترغیب کرد. سپس مربی تیم ملی فوتبال آمریکا از این توانایی پسر مطلع شد و از او بازیکنی سطح بالا ساخت.

سامر در ادامه عنوان کرد: من هم دوست دارم شخصیتی همچون ساندرا بولاک داشته باشم! برای من خیلی مهم است که توانایی‌های بازیکنان کشف شود همانند فیلم «بلایند ساید» که توانایی پسر کشف ‌نشده بود. مربی وظیفه‌اش آماده‌سازی تیم برای مسابقات و سازماندهی تاکتیکی است ولی نمی‌تواند حواسش به تمامی مسائل داخل باشگاه باشد و در این مواقع مدیر ورزشی می‌تواند به او کمک کند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی