به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 23 آذر 1397

واکنش تند به رای کمیته انضباطی؛ گارسیا: این رای حمله به شرف و اعتبار من بود

سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رم مجازاتی را که برای او به خاطر تخلف انضباطی‌اش در بازی برابر جنوا درنظر گرفته شده است، نوعی حمله به شرف و اعتبار خود می‌داند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، رودی گارسیا معتقد است مجازاتی که برای او به خاطر درگیری لفظی‌اش با یکی از مسئولان ورزشگاه لوئیجی فراریس در جو ملتهب پس از بازی جالوروسی و جنوا در نظر گرفته شده است، غیرقابل تحمل و نشانه‌ای از بی‌عدالتی است.

پس از این بازی که با پیروزی یک بر صفر رم خاتمه یافت، گارسیا با یکی از خدمه باشگاه جنوا درگیری لفظی پیدا کرد و حتی تلاش کرد به صورت او سیلی بزند که منجر به صدور حکمی انضباطی برای او و محرومیت دو جلسه‌ای‌اش از نشستن روی نیمکت جالوروسی در سری A شد.

گارسیا در واکنش به این حکم به خبرگزاری آنسای ایتالیا گفت: در خصوص اتهامات بی‌اساسی که به من نسبت داده و مجازاتی که برایم درنظر گرفته شده است، باید بگویم که این حکم و مجازات را یک حمله به شرف و اعتبار خود می‌دانم. من به هر شیوه ممکن برای دفاع از خود برابر این بی‌عدالتی و دروغ‌هایی که به من نسبت داده می‌شود، خواهم جنگید.

جریمه گارسیا او را از نشستن روی نیمکت جالوروسی در بازی خانگی این تیم برابر میلان و پس از آن بازی خارج از خانه جالوروسی مقابل اودینزه محروم می‌کند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی