به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 بهمن 1397

در غیاب سیاسی؛ نایب رئیس هیات مدیره پرسپولیس حق امضا دارد

طبق قانون تجارت در غیاب مدیرعامل یک شرکت حق امضا به رئیس هیئت‌مدیره سپرده می‌شود اما از آنجا که جعفر کاشانی به دلیل کهولت سن توان کارهای اجرایی را در باشگاه پرسپولیس ندارد این اختیار را با هماهنگی وزارت ورزش به نایب رئیس هیئت‌ مدیره تفویض کرد.

به گزارش ایلنا، با توجه به این موضوع محمدعلی طاهری که سمت مدیر عامل صندوق حمایت از پیشکسوتان را برعهده دارد، در اولین اقدام روز چهارشنبه (دیروز) مسئولان باشگاه پرسپولیس به اضافه حمید درخشان و حسین عبدی را به دفتر خود فرا خواند تا جلسه‌ای را با آنها داشته باشد.

در حقیقت در غیاب حمیدرضا سیاسی هم اکنون طاهری در باشگاه پرسپولیس حق امضا دارد و قرار است از شنبه او به همراه دیگر مسئولان باشگاه پرسپولیس برای جذب بازیکنان مدنظر کادرفنی و دیگر خواسته‌های آنها اقدام کنند.

جعفر کاشانی در این مورد اظهار داشت: بنده رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نیستم بلکه عضو کوچکی از خانواده بزرگ این باشگاه هستم و دوستان به احترام موی سفیدم چنین پستی را برایم در نظر گرفته‌اند. در واقع آقایان طاهری و منتقمی کارهای اجرای را با تدابیر درست در باشگاه پیش خواهند برد و ما هم کمک فکری به آنها می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا طاهری در باشگاه پرسپولیس حق امضا دارد، گفت: بله ایشان به عنوان نایب رئیس هیات مدیره در نبود سیاسی حق امضا دارد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی