به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 بهمن 1397

گرجی رئیس اداره آب و فاضلاب شهر باشت شد

به گزارش خبرگزاری فارس از باشت، ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید آب و فاضلاب شهری باشت با حضور مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار باشت و جمعی از پرسنل آب و فاضلاب استان و شهرستان در سالن اجتماعات فرماندار باشت برگزار شد.

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند حشمت دولتخواه رئیس سابق آبفای شهری باشت یعقوب گرجی به عنوان مسئول جدید این نهاد در باشت معرفی شد.

سید موسی حسینی در این مراسم با بیان اینکه مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی یک امانت است که برای خدمتگذاری در اختیار افراد قرار داده میشود، اظهار کرد: مسئولان در هر سمت و پستی که قرار دارند باید بدانند این توفیقی برای خدمت به مردم است که برای دورهای محدود در اختیار آنها قرار گرفته است.

فرماندار باشت افزود: مدیران لایق و شایسته در هر پستی که باشند خدمتگزاری را سرلوحه کار خویش قرار میدهند چرا که آن چیز که در ذهن مردم به جا میماند عملکرد شایسته مدیر در دوران خدمت وی است.

در پایان مراسم با اهدای هدایایی از سوی مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد و پرسنل آبفای شهری باشت از زحمات هشت ساله حشمت دولتخواه در باشت تقدیر شد.

انتهای پیام/82017/غ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی