به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 24 مهر 1397

بهره‎مندی از تخفیف 50 درصدی در درمانگاه دندانپزشکی اوقاف ملایر‌

به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر حجتالاسلام مرتضی عزیزی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ملایر با اشاره به اینکه همه ساله هفته آخر ماه صفر به عنوان هفته وقف نامگذاری شده، بیان کرد: امسال نیز برنامههای هفته وقف از 29 آذر ماه شروع میشود.

وی با بیان اینکه در هفته وقف بیش از 20 برنامه مختلف توسط اداره اوقاف این شهرستان برگزار خواهد شد، از پخت 3 هزار غذا در راستای نیت واقفان در مقبره سیفالدوله و شمسالدوله در روستای جوزان خبر داد.

رئیس اداره اوقاف ملایر با اشاره به اینکه نیازمندان و افراد بیبضاعت در ملایر در راستای نیات واقفان اطعام میشوند، دیدار کارکنان اوقاف با امام جمعه، ارائه عملکرد در سخنرانی قبل از خطبههای نماز جمعه توسط رئیس اوقاف و مشاوره وقف توسط کارشناسان در نماز جمعه به نمازگزاران را از دیگر برنامههای هفته وقف در ملایر برشمرد.

وی در ادامه از برگزاری یادواره شهدای روستای طجرسامن و حومه در هفته وقف خبر داد و گفت: برپایی خیمههای معرفت در امامزاده عبدالله(ع) ملایر و تکیه حضرت ابوالفضل(ع) از دیگر برنامههای هفته وقف در ملایر است.

عزیزی نواختن زنگ وقف در مدارس سیفالدوله و فخریه ملایر، اهدای یکصد بسته لوازم‎التحریر بین دانشآموزان نیازمند و همایش «همه واقف باشیم» را از دیگر برنامههای هفته وقف در ملایر برشمرد.

وی در ادامه از آغاز تخفیفات دندانپزشکی موقوفات به مراجعین در هفته وقف خبر داد و گفت: همه مراجعین به درمانگاه دندانپزشکی اوقاف، از تخفیف 50 درصدی بهرهمند میشوند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر تجلیل از خادمین، هیئت امنا، اصحاب رسانه و برگزاری برنامه محفل انس با قرآن در مقبره سیفالدوله را از دیگر برنامههای هفته وقف در ملایر عنوان کرد.

وی سرکشی از بیماران بیمارستانهای مهر و امام حسین(ع) را از دیگر برنامههای هفته وقف در ملایر برشمرد و تصریح کرد: نشست تخصصی وقف، بازدید از پروژهها، برگزاری نشست با طلاب و روحانیون از دیگر برنامههای هفته وقف در ملایر است.

عزیزی اضافه کرد: همچنین غبارروبی از امامزادگان و برگزاری همایش «لبیک یا رسولالله(ص)» همراه با قرائت زیارت حضرت رسول در 28 صفر از جمله برنامههای هفته وقف در ملایر است.

وی خاطرنشان کرد: مراسم شهادت امام رضا(ع) نیز همزمان با هفته وقف در امامزادگان و بقاع شهرستان ملایر برگزار خواهد شد.

در پایان نیز از خبرنگاران و رسانههای شهرستان ملایر و نهاوند تجلیل شد.

انتهای پیام/89013/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی