به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 20 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

بی‎توجهی پدر و خداحافظی خود و دخترش با زندگی

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، علی قزلسفلو عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت: در 24 ساعت گذشته در محورهای برون‎شهری استان گلستان بر اثر وقوع 21 سانحه رانندگی، سه نفر جان خود را از دست دادند و 19 نفر دیگر نیز مجروح شدند.

وی ادامه داد: از 21 سانحه، دو فقره تصادف منجر به فوت سه نفر شده و 14 تصادف نیز باعث مجروح شدن 19 نفر شده است.

قزلسفلو تاکید کرد: همچنین در این مدت پنج تصادف خسارتی به وقوع پیوسته است.

معاون عملیات ترافیک پلیسراه استان گلستان تصریح کرد: یکی از تصادفات فوتی به دلیل برخورد پژو 405 با یک دستگاه تریلی در محور جنگل گلستان در ساعت 18:30 روز گذشته به وقوع پیوسته که این سانحه به دلیل انحراف به چپ خودروی پژو رقم خورده است.

قزلسفلو ادامه داد: این سانحه باعث مرگ پدر و دختر خانواده شد که هر کدام به ترتیب دارای 25 و یک سال و نیم سن بودند؛ همچنین مادر و دختر دیگر این خانواده نیز در این سانحه به شدت مجروح شدند.

وی اضافه کرد: در تصادف دیگر نیز ساعت 18:50 دقیقه عصر روز گذشته در محور گالیکش بر اثر برخورد یک دستگاه پراید با عابر پیاده در محدوده روستای اسلام‎آباد، عابر پیاده خود را از دست داد.

این مسئول افزود: فرد فوت شده در این سانحه خانم 60 ساله‎ای بود؛ راننده خودروی پراید پس از وقوع این سانحه از محل متواری شد و تلاش برای شناسایی و دستگیری وی ادامه دارد؛ کارشناسان علت این حادثه را عدم توجه به جلو از سوی راننده پراید تشخیص دادند.

قزلسفلو تصریح کرد: همچنین روز گذشته یک تصادف زنجیره‎ای نیز در محور کردکوی بر اثر برخورد خودروهای کامیون ولوو، سواری، پژو 405 و پی‎کی به وقوع پیوست.

وی گفت: علت اصلی این سانحه عدم توجه به جلو و رعایت نکردن فاصله طولی توسط کامیون ولوو بوده؛ در این حادثه یک نفر مجروح شد.

انتهای پیام/83004/ز30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی