به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 بهمن 1397

خودکفایی ایران در زمینه‌های مختلف فناوری جهان را شگفت‌زده کرده است

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، نعمتالله منوچهری عصر امروز در همایش نقش پارک علم و فناوری و مراکز رشد در توسعه استان کرمانشاه ویژه منطقه اورامانات در شهرستان روانسر، اظهار کرد: در حال حاضر علم و فناوری حرف اول را در تمام دنیا میزند.

نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز جنگ کشورها جنگ در فناوری و عرصه علم است و پیشرفت عظیم دانشمندان ایرانی در این زمینه برگ برندهای برای نظام محسوب میشود.

وی با اشاره به اینکه ساخت موشکهای بالستیک توسط دانشمندان ایرانی خواب را از چشمان صهیونیست ربوده، افزود: استکبار با علم و پیشرفت نظام مخالف بوده و خشم و کینه خود را نمیتواند پنهان کند.

این مسئول خاطر نشان کرد: استکبار با بیشرمی اعلام میکند نظام جمهوری اسلامی ایران به انرژی هستهای نیاز ندارد و چنانچه بری آنان نیز اثبات شود که ایران هیچگونه هدفی برای غیر صلحآمیز بودن انرژی هستهای ندارد باز هم با ما مخالفت میکنند.

به گفته منوچهری، تحریمهای غرب علیه ایران از جمله تحریم در زمینه داروهای بیماران سرطانی یک اقدام ناجوانمردانه است که رهبر انقلاب اسلامی و ملت آگاهند که غرب با نظام و تشکیل مراکز علم و فناوری مشکل دارد.

نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: خودکفایی ایران اسلامی در زمینه استخراج نفت، ساخت ماهوارهها، سدسازی، مهار آبهای مرزی و احداث تونلهای اقتصادی جهان را شگفتزده کرده است.

وی بیان داشت: بیکاری موجود در جامعه آه از نهاد مجلس و دولت درآورده که چنانچه دولت تدبیر و امید اراده کند میتواند این مشکل را بهراحتی حل کند.

این مسئول با اشاره به اینکه دولت و مجلس با همکاری و تعامل یکدیگر در زمینه بهداشت و درمان با اجرای طرح تحول نظام سلامت بسیاری از چالشهای این حوزه را برطرف کردند، گفت: همافزایی دولت و مجلس لازمه حل مشکلات است.

منوچهری با بیان اینکه دشمنان نظام درصدد سنگاندازی بر سر راه موفقیتها و پیشرفتهای علمی ایران اسلامی هستند، گفت: تشکیل پارکهای علم و فناوری و مراکز رشد تنها راه پاسخ به توطئههای دشمنان است.

نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: تربیت دانشجویان دانشگاهها بر اساس آمایش سرزمینی صورت نمیگیرد با این شرایط است که فارغالتحصیلان بیکار در کشور فراوان بهچشم میخورد.

انتهای پیام/2700/ش30/د1000

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی