به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

نوار شکست‌های مس و پایاسازه قطع شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز،عصر امروز در هفته اول دور برگشت لیگ برتر فوتسال کشور تیم پایاسازه در سالن علوم پزشکی تبریز میزبان تیم مس سونگون بود.

در نیمه اول برتری با تیم مس سونگون بود و با گل مرتضی عزتی از همشهری خود پیش افتاد. حامد حسینزاده نیز با زدن گل دوم تیم مس امید پیروزی را برای این تیم به ارمغان آورد. اما پایاسازه که چیزی برای از دست دادن نداشت برای جبران نتیجه به سمت دروازه تیم مس یورش بوده و موفق شد با گلهای امیر رئیسی و حمید واحدی بازی را به تساوی دو بر دو کشاند.

حمید واحدی زننده گل دو تیم میزبان بازیکن سابق تیمهای دبیری تبریز، هلالاحمر آذربایجانشرقی و شهرداری ساوه در نقل و انتقالات نیم فصل به تیم پایاسازه پیوسته است.

بازی رفت دو تیم نیز با تساوی یک بر یک خاتمه یافته بود.

قطع روند شکستهای دو تیم

با این تساوی نوار شکستهای پی درپی هر دو تیم قطع شد. تیم پایاسازه در هفته نهم برابر تیم شهرداری ساوه به برتری دست یافته بود و در چهار بازی بعدی خود به ترتیب برابر تیمهای ملی حفاری خوزستان، گیتیپسند اصفهان، مقاومت البرز و فرش آرای مشهد متحمل شکست شده بود.

تیم مس سونگون نیز که در هفته دهم به صدر جدول رسیده بود، با سه شکست برابر تیمهای میثاق تهران، تاسیسات دریایی تهران و ماهان تندیس قم تا رده هفتم جدول سقوط کرده بود.

با این نتیجه تیم مس سونگون 24 امتیازی شده و به رده ششم صعود کرد و پایاسازه نیز با 10 امتیاز همچنان در مکان سیزدهم جدول جای گرفته است.

انتهای پیام/60002/ع30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی