به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 23 آذر 1397

عطر شهادت در اردبیل پیچید/شهدای گمنام پا به دارالارشاد گذاشتند

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در مراسمی که عصر امروز در فرودگاه اردبیل برگزار شد، پیکر مطهر 6 شهید گمنام و یک شهید شناسایی شده در میان استقبال مسئولان، خانوادههای شهدا و جامعه ایثارگران وارد اردبیل شد تا در 28 صفر در شهرها و مناطق مختلف تشییع و به خاک سپرده شوند.

نماینده کمیته تحقیق و تفحص شهدای گمنام استان اردبیل در این مراسم اظهار کرد: پیکر مطهر این هفت شهید پس فردا در آستانه شب رحلت نبی مکرم اسلام به مسجد سرچشمه اردبیل انتقال داده میشود تا همزمان با یادواره شهدای فصل زمستان اردبیل آیین بزرگداشت این شهدا نیز در مسجد سرچشمه و ساعت 10 صبح برگزار شود.

زکیالله خوشبخت تصریح کرد: در شب رحلت پیامبر اعظم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) پیکر این شهدای والامقام به حسینیه ثارالله انتقال داده میشود تا مراسم شبی با شهدا در این مکان ارزشی و معنوی برگزار شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در روز 28 صفر همزمان با اقامه عزای مردم اردبیل در قالب دستجات مختلف که در مسجد جامع اردبیل برگزار میشود، پیکر مطهر شهدا نیز بعد از این مراسم از جلوی مصلا به سمت شهرهای مشگینشهر، گرمی، نمین و خلخال انتقال داده میشود تا با بدرقه اهالی اردبیل به سمت این شهرها رهسپار شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، نماینده کمیته تحقیق و تفحص شهدای گمنام استان افزود: قرار است ساعت 11 صبح روز یکشنبه همزمان با سالروز رحلت جانسوز نبی مکرم اسلام و امام حسن مجتبی (ع) پیکر این شهدا تشییع شده و در ساعت 14 عصر نیز در هشتجین خلخال این مراسم برگزار میشود.

خوشبخت بیان کرد: در همان روز در شهرهای مشگینشهر و انگوت نیز مراسمی مشابه برگزار میشود تا پیکر یک شهید شناسایی شده در مشگینشهر و دو شهید گمنام نیز در انگوت در میان حزن و اندوه و عشق و ارادت اهالی شهرهای مختلف به خاک سپرده شوند.

وی از ساکنان روستاها و مناطق در مسیر حرکت این شهدا خواست تا برای وداع با این شهیدان والامقام دوران دفاع مقدس در مسیرها حاضر شده و ارادت قلبی خود را به فرزندان برومند این مرز و بوم که در دفاع از اسلام و تمامیت این کشور مخلصانه حاضر شدند، نشان دهند.

انتهای پیام/62006/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی