به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

برگزاری نشست‌های تخصصی نخستین آفرینواره محرم

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حبیبالله ایلبیگی امشب در مراسم اختتامیه نخستین آفرینواره محرم با عنوان «آیین آیینه» گفت: ویژگی‎های برنامههای محرم در زنجان موجب شد تا نخستین آفرینواره محرم در زنجان برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه پیش از برگزاری این آفرینواره آثار قبلاً از سوی هنرمندان تولید میشد، افزود: در این آفرینواره عکاسان و فیلمسازان به تولید آثار خود پرداختند.

مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران با بیان اینکه این ایده از استان زنجان مطرح شد، افزود: امروز برگزیدگان این آفرینواره معرفی میشوند.

ایلبیگی با اشاره به اینکه هنرمندان علاوه بر یادگیری اصول باید در فضای خاص با کار عملی فعالیت کنند، افزود: دریافت بسیاری از مسائل از طریق سخنرانی محقق نمیشود بلکه باید هنرمند در چنین فضایی قرار گیرد تا به تولید آثار ماندگار بپردازد.

وی با اشاره به اینکه ضروری است هنرمندان در زمینه کسب معرفت در چنین حوزههایی تلاش کنند، خاطرنشان کرد: هنرمندان با قرار گرفتن در چنین فضاهایی پختهتر میشوند.

این مسئول با بیان اینکه این آفرینواره برای نخستین بار برگزار شد، تصریح کرد: دومین آفرینواره در هفته گذشته در آبادان برگزار شد.

مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران با تقدیر از دستاندرکاران این آفرینواره تصریح کرد: نسلهای مختلف جامعه در چنین آفرینوارههایی حضور فعال دارند.

وی با اشاره به برگزاری نشستهای تخصصی، نقد و تحلیل آثار نخستین آفرینواره از سوی انجمن سینمای جوانان کشور خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال آینده این آفرینواره کاربردیتر برگزار شود.

انتهای پیام/73003/ز20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی