به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 23 آذر 1397

موافقت اصولی با احداث پارک علم و فناوری در اردبیل صادر شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، منصور حقیقتپور عصر امروز در نشست با اهالی شهر هیر اظهار کرد: تلاش و جدیت ما بر این بود تا پارک علم و فناوری که استان اردبیل از آن بیبهره بود به سرعت تجهیز و راهاندازی شود تا زمینه حضور شرکتهای دانشبنیان و جوانان نخبه با ایدههای شایسته برای حضور در این محفل فراهم آید.

وی با بیان اینکه نارساییها و مشکلات احتمالی در این زمینه تا حد امکان برطرف شده و دانشگاه محقق اردبیلی موظف به راهاندازی این مجموعه علمی است، تصریح کرد: سعی داریم تا با راهاندازی این مجموعه بستر و زمینههای خوبی برای فعالیتهای مثبت و سازنده که مورد تقاضای جوانان بوده فراهم آید.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در مسیر توسعه اقتصادی استان اردبیل نیز طرحهای خوبی در دست اجرا داریم که مهمترین آن احداث کارخانههای داروسازی، تکمیل پروژههای نیمهتمام راه آهن و پتروشیمی، راهاندازی دهکده صنعتی پتروشیمی سبلان و همچنین کارخانه لبنیات و دامپروری عظیم و گستردهای است که فعالیت در این زمینه میتواند نتایج مثبتی را به همراه داشته باشد.

حقیقتپور در بخش دیگری از سخنان خود افزود: تلاش ما بر این است تا با فعال کردن این مجموعهها بتوان زمینه امیدواری بیشتر را برای ایجاد فرصتهای اشتغال به هموطنان به وجود آورد.

وی در مورد آخرین وضعیت پتروشیمی اردبیل بیان کرد: با پرداخت فاز اول تسهیلات بانکی قرار است پتروشیمی شازند اراک نسبت به خرید، نصب و راهاندازی دستگاههای جدید این مجموعه اقدامات عملیاتی را انجام دهد که سرعت عمل در اجرای این پروژه برای ما بسیار ارزشمند است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این نماینده مجلس اضافه کرد: ما در یک سال آینده از عمر مجلس نهم تلاش و جدیتمان را انجام میدهیم تا زمینه برای دستیابی به وعدهها و اهدافی که به جد در تحقق برنامههای اقتصادی و اشتغالزا دنبال میکنیم، تحقق عینی و ملموسی پیدا کند.

انتهای پیام/62010/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی