به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 25 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

وجود یک دوربین در هر 15 کیلومتر آزادراه زنجان ـ قزوین

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، جواد یوسفی امشب در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: اداره راه و شهرسازی استان زنجان در حال رفع نقاط حادثهخیز محورهای استان زنجان است.

وی با بیان اینکه 38 نقطه پر حادثه در استان زنجان وجود دارد، تصریح کرد: از این تعداد 28 مورد نقطه پر حادثه و 10 مورد نیز به صورت مسیر پر حادثه است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه در دو سال گذشته برای رفع نقاط پر حادثه در استان هزینهای بالغ بر 5 میلیارد تومان هزینه صرف شده است، خاطر نشان کرد: برای افزایش سرعت رفع نقاط پر حادثه باید اعتبارات لازم تامین شود.

یوسفی با بیان اینکه وزارت راه موظف به تامین راه در شهرستانها است، اعلام کرد: وجود برخی معادن در شهرستانهای استان زنجان باعث بروز برخی مشکلات در زمینه راه و نگهداری آن شده است.

وی از فعالیت 15 دستگاه باسکول در محورهای استان زنجان خبر داد و اضافه کرد: حل مشکلات محورهای منتهی به معادن تنها از طریق رعایت استاندارهای حمل و نقل توسط مردم ممکن است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه مرکز مدیریت راهها با استفاده از تجهیزات جدید الکترونیکی در حال فعالیت است، اعلام کرد: 33 دستگاه دوربین تصاویر محورهای استان زنجان را به این مرکز ارسال میکند.

این مسئول در محور زنجان – قزوین در هر 15 کیلومتر یک دوربین نصب شده است، اظهار کرد: حضور فیزیکی ماموران راهداری در تمامی محورها امری دشوار بوده و تجهیزات جدید راه نظارت بر راهها را هموار کرده است.

یوسفی با اشاره به اینکه مرکز مدیریت راهها در تمامی شهرستانهای استان زنجان در حال فعالیت است، گفت: در آینده بر تعداد دوربینهای موجود در محورهای استان زنجان افزوده خواهد شد.

انتهای پیام/73009/ع30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی