به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 23 آذر 1397

وجود یک دوربین در هر 15 کیلومتر آزادراه زنجان ـ قزوین

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، جواد یوسفی امشب در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: اداره راه و شهرسازی استان زنجان در حال رفع نقاط حادثهخیز محورهای استان زنجان است.

وی با بیان اینکه 38 نقطه پر حادثه در استان زنجان وجود دارد، تصریح کرد: از این تعداد 28 مورد نقطه پر حادثه و 10 مورد نیز به صورت مسیر پر حادثه است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه در دو سال گذشته برای رفع نقاط پر حادثه در استان هزینهای بالغ بر 5 میلیارد تومان هزینه صرف شده است، خاطر نشان کرد: برای افزایش سرعت رفع نقاط پر حادثه باید اعتبارات لازم تامین شود.

یوسفی با بیان اینکه وزارت راه موظف به تامین راه در شهرستانها است، اعلام کرد: وجود برخی معادن در شهرستانهای استان زنجان باعث بروز برخی مشکلات در زمینه راه و نگهداری آن شده است.

وی از فعالیت 15 دستگاه باسکول در محورهای استان زنجان خبر داد و اضافه کرد: حل مشکلات محورهای منتهی به معادن تنها از طریق رعایت استاندارهای حمل و نقل توسط مردم ممکن است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه مرکز مدیریت راهها با استفاده از تجهیزات جدید الکترونیکی در حال فعالیت است، اعلام کرد: 33 دستگاه دوربین تصاویر محورهای استان زنجان را به این مرکز ارسال میکند.

این مسئول در محور زنجان – قزوین در هر 15 کیلومتر یک دوربین نصب شده است، اظهار کرد: حضور فیزیکی ماموران راهداری در تمامی محورها امری دشوار بوده و تجهیزات جدید راه نظارت بر راهها را هموار کرده است.

یوسفی با اشاره به اینکه مرکز مدیریت راهها در تمامی شهرستانهای استان زنجان در حال فعالیت است، گفت: در آینده بر تعداد دوربینهای موجود در محورهای استان زنجان افزوده خواهد شد.

انتهای پیام/73009/ع30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی