به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 29 دی 1397

تامین اعتبار 81 میلیارد تومانی برای سد دالکی در دشتستان

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، حجتالاسلام سید مهدی موسوینژاد عصر امروز در بازدید از سد دالکی در دشتستان اظهار داشت: دشتستان دارای اراضی کشاورزی مستعدی است و برای استفاده از ظرفیت و پتانسیل موجود باید نهایت تلاش خود را به کار ببندیم.

وی افزود: تامین آب اراضی کشاورزی موجبات استفاده بهینه از این موقعیت شده و رضایتمندی کشاورزان و مردم را فراهم میکند که امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای سد دالکی خاطرنشان کرد: اجرای سد دالکی از اقدامات زیربنایی وزارت نیرو در استان بوشهر و شهرستان دشتستان است که هماکنون شاهد تلاش خوبی در این مسیر هستیم.

موسوینژاد از تامین اعتبار 81 میلیارد تومانی برای سد دالکی در دشتستان خبر داد و تصریح کرد: سد دالکی با اعتبار 810 میلیارد ریال توسط دولت احداث میشود که با تلاش و فعالیت نمایندگان برای تامین به موقع اعتبارات اهتمام میورزیم.

وی بیان کرد: بر اساس آمار موجود بیش از 4 میلیون اصله نخل در دشتستان با ایجاد این سد سیراب میشوند و تحولی اساسی در کشاورزی دشتستان ایجاد میشود.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 13 هزار هکتار از اراضی کشاورزی دشتستان با تکمیل سد دالکی از آب مناسب برخوردار میشوند و امیدواریم در کمترین زمان ممکن شاهد تحقق این مهم باشیم.

انتهای پیام/2452/ش20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی