به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 4 خرداد 1398

حضور 198 عکاس در آفرینواره «آئین آیینه»

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حمید رضا بازرگانی امشب در آئین اختتامیه نخستین آفرینواره محرم در زنجان اظهار داشت: عکاسان و هنرمندان شرکتکننده در این آفرینواره با نگاهی ویژه به موضوع محرم در این آفرینواره خوش درخشیدند.

وی با اشاره به اینکه در کنار برگزاری مراسم اختتامیه این آفرینواره نمایشگاه عکس نیز دایر شده است، افزود: علاقهمندان میتوانند تا 30 آذر ماه سال جاری از این نمایشگاه بازدید کنند.

این مسئول با بیان اینکه بخشهای آفرینواره محرم به دو بخش کلی تقسیم میشد، افزود: در بخش نخست آثار ارائه شده بیشتر محتوایی بود.

دبیر بخش عکس آفرینواره محرم با بیان اینکه در بخش دیگر عکاسان از عرفهای رایج عکاسی برای زیبای کار خود استفاده کردند، خاطرنشان کرد: در مجموع آثار ارائه شده به این آفرینواره قابل تقدیر است.

بازرگانی با اشاره به اینکه ما در دورانی به سر می‎بریم که تحولات فکری جوامع به آزمون کشیده می‎شود، تصریح کرد: دیدن تصویر و جاودانه کردن آن تفاوت دوران ما با ادوار گذشته محسوب می‎شود.

وی با اشاره به اینکه هنرمندان در این دوران با اندیشه خاص در پی سوژه مورد نظر خود می‎روند، تصریح کرد: هنرمندان از ابزار دوربین برای ثبت وقایع و آئین‎های منحصر به فرد معنوی بهره می‎گیرند.

این مسئول با بیان اینکه با وجود گذشت قرنها از واقعه کربلا هنوز این واقعه ماندگار و تاثیرگذار است، ادامه داد: شور و اندیشه هنرمندان زنده بودن این واقعه تاریخی را به تصویر می‎کشد.

دبیر بخش عکس آفرینواره محرم با اشاره به اینکه آفرینواره محرم با عنوان «آئین آیینه» به عنوان یک برنامه فرهنگی و هنری برای نخستین بار در زنجان برگزار شد، یادآور شد: به عنوان دبیر بخش عکس این جشنواره همه افراد شرکتکننده در این آفرینواره را برنده واقعی میدانم اگر چه در مراسم اختتامیه تعدادی از هنرمندان تقدیر شدند.

بازرگانی با بیان اینکه برنده بودن به گرفتن جایزه نیست، افزود: حضور و شعور حسینی شرکتکنندگان در این آفرینواره مهمتر از گرفتن جایزه محسوب می‎شود.

وی با اشاره به حضور 198 عکاس در این آفرینواره افزود: عکاسان برتر این آفرینواره در مراسم اختتامیه معرفی شدند.

انتهای پیام/73003/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی