به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 23 آذر 1397

دشمن اصولگرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسد/نگران آینده نظام و انقلاب ‌نیستیم‌/حول محور رهبری‌ از ایران دفاع کنیم‌

به گزارش خبرگزاری فارس از زرند، مراسم اربعین شهدای گمنام شهرستان زرند عصر امروز با حضور آیتالله سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران برگزار شد.

در این مراسم معنوی جمع کثیری از روحانیان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، مسئولان اجرایی، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم انقلابی حضور داشتند.

آیتالله سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در این آیین با بیان آیاتی از قرآن کریم و با ذکر قطعه شعری از فواد کرمانی در وصف شهید و شهادت گفت: شهدا از بهترین انسانها بودند که برای دفاع از ارزشهای والای انقلاب جان خود را فدا کردند.

وی مردم شهرستان زرند را مردمی ولایتمدار دانست و بیان داشت: مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان زرند در طول دوران انقلاب اسلامی، جبهه و جنگ و پشت جبهه حماسههای عظیمی را آفریدند.

خاتمی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم عنوان کرد: پیام این مجالس بیعت با شهیدان است و اینگونه مجالس در واقع رزمایش و مانور پیگیری آرمانهای شهیدان والامقام است که بگوییم، ای شهیدان راهتان پر رهرو است و این ملت تا آخرین قطره خون خود در دفاع از ارزشهای والای انقلاب می ایستد تا پرچم شما به زمین نیفتد.

وی خاطرنشان کرد: شهیدان عاشق خدا و جبهه، معنویت و نماز اول وقت و دعای توسل دیدنی بودند و فضای آن روز فضای معنویت و اخلاص و عاشق بیقرار خداوند بودند.

امام جمعه موقت تهران بیان داشت: توصیه شهدا نماز اول وقت و با جماعت بود، شهیدان ما عاشق اهلبیت (ع) بودند و این مجالس سازنده جان و روح است و تاثیر آن از چهل کلاس عقیدتی بیشتر است.

خاتمی گفت: چرا امام خمینی (ره) فرمودند محرم و صفر را زنده نگه دارید، زیرا در محرم و صفر اسلام زنده مانده است و ویژگیهای بارز شهیدان حفظ نظام اسلامی بود، شهیدان اعتقاد داشتند که این نظام الهی پرچم سیدالشهدا را بلند کرده است و این راه جدش را ادامه میدهد.

وی ادامه داد: شبکههای ماهوارهای ضدانقلاب القا میکنند که نظام اسلامی شکست خورده است و از اول انقلاب سال به سال امید شکست انقلاب اسلامی را میدهند که به برکت خون شهدا، نظام اسلامی ما روز به روز نظامی مستحکمتر شده و این تجلی آرمان شهیدان است.

خاتمی خاطرنشان کرد: افق این انقلاب روشن است و امید داریم که انشاءالله در آینده این نظام، ظهور امام زمان (عج) است و ما از آینده نظام و انقلاب نگران نیستیم.

وی گفت: ما باید با حضور همهجانبه در صحنههای مختلف، نظام اسلامی را تقویت کنیم و خدایی ناکرده اگر مشکلی پیش بیاید، دشمن اصولگرا و اصلاحطلب را از بین میبرد.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به هفته وحدت در ماه ربیعالاول افزود: باید حول محور رهبری، شیعه و سنی با وحدت بیش از پیش از نظام و مملکت اسلامی خود دفاع کنیم، زیرا خط امام و ولایتفقیه و قانون اساسی را قبول داریم.

انتهای پیام/80021/ش40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی