به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 بهمن 1397

احداث 15 زمین چمن مصنوعی در خرمشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از خرمشهر، محمد حویزاوی عصر امروز در مراسم افتتاح زمین چمن مصنوعی کوی ویلای خرمشهر، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پروژه چمن مصنوعی یکی از پروژههای میان مدت شهرداری خرمشهر است که سال گذشته به تصویب شورای اسلامی شهر رسید.

وی از اختصاص اعتباری یک میلیارد تومانی برای اجرایی شدن این پروژه خبر داد، و عنوان کرد: مصوب شد، این پروژه با اعتبار یک میلیارد تومان در پنج زمین چمن مصنوعی در نقاط مختلف شهر اجرایی شود و بیشتر مناطق محروم شهر مدنظر است که تاکنون 70 تا 80 درصد کار اجرایی شده است.

شهردار خرمشهر با بیان اینکه هدف نهایی ما احداث 15 زمین چمن مصنوعی است افزود: با هماهنگی اعضای شورای شهر، نماینده و مدیران و بر اساس اولویتبندی و با توجه به نیاز احساس شده در ارائه این نوع خدمات، این زمین چمن نخستین زمین چمن مصنوعی است که در طول هفت ماه اخیر آماده شده است.

وی بر شمارش مکانهای تعیین شده برای این زمینهای چمن پرداخت و گفت: قرار است زمینهای چمن مصنوعی به ترتیب در منطقه «کوی ویلا» و پس از آن در منطقه «عباره»، «پیش ساخت»، «زهیریه» احداث شوند.

حویزاوی اضافه کرد: برای منطقه «جدیده» و «سرحانیه» نیز در برنامه مشابهی داشتیم که درسرحانیه موفق به فراهم کردن زمین نشدیم که نماینده شهر با هماهنگیهای صورت گرفته موفق شد از طریق زمین شهری، زمینی را به این منظور فراهم سازد.

وی از افتتاح هر یک از زمینهای چمن در هر پنجشنبه خبر داد و اظهار کرد: سعی بر این است که در هر پنجشنبه شاهد افتتاح یکی از این زمینهای چمن باشیم.

شهردار خرمشهر در پایان از انجام هماهنگیهای لازم در راستای احداث پارک بانوان خبر داد و عنوان کرد: در خصوص پارک بانوان نیز هماهنگیهایی از سوی روابط عمومی شهرداری خرمشهر صورت گرفته و با جدیت پیگیر این کار هستیم.

انتهای پیام/72021/ع30/د1000

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی