به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 23 آذر 1397

شهرداری بندرعباس پیروز شد/صید یک امتیاز شیرین آلومینیوم از صدرنشین

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، عصر امروز در بازیهای گروه «ب» تیم هشت امتیازی و رده یازدهمی شهرداری بندرعباس در ورزشگاه خلیج فارس پذیرای تیم 13 امتیازی و رده پنجمی داماش گیلان بود.

در این مسابقه عبدالرحیم خرمزی سرمربی تیم نارنجی پوش شهرداری بندرعباس در ترکیب خودش شهرام مهربان، رضا مردانی، مکی شریفی، علی جهانگیری، قاسم پوراسدالله،  محمدباقر زعفرانی، جابر نصیری (٨٥ شهاب جهانگیری)، جواد ماهری، هادی دغاغله (٦٦دانیال عامری) و میلاد تاجی (٥٧ ابوطالب قنبری) و پژمان شاهپری را به میدان فرستاد.

امید هرندی سرمربی تیم داماش گیلان هم در این بازی مهدی رحیمیزاده، بهنام عسگر خانی، مهیار نوری، هادی سهرابی، میلاد قربانزاده، حمید خدابندلو (٨٦ امیررضا غناک)، امیر الزرو، محمد رستمی، امین ترکاشوند (٧١ سعید مرتضی)، سعید اسماعیلپور (٧٤ وحید حسینزاده) و کیانوش میرزایی را به مستطیل سبز فرستاد.

شهرداری برای استفاده از شرایط میزبانی کار خودش را با حمله روی دروازه داماش گیلان شروع کرد.

پژمان شاهپری مهاجم شهرداری که در این بازی از ابتدا به خدمت گرفته شده بود برای نشان دادن خودش تلاش زیادی انجام داد اما قدر فرصتهای به دست آمده را در نیمه نخست ندانست.

نارنجیپوشان شهرداری بر خلاف بازیهای گذشته در نیمه اول بازی بهتری نسبت به داماش گیلان انجام دادند و میتوانستند دروازه حریف خودشان را باز کنند اما این گونه نشد و دو تیم بدون گل به رختکن رفتند.

با آغاز نیمه دوم خرمزی سرمربی شهرداری بندرعباس برای به دست آوردن سه امتیاز این بازی دو مهاجم تازه نفس را به میدان فرستاد.

یکی از این مهاجمان دانیال عامری بود، عامری جوان و بازیکنان بومی شهرداری برای نشان دادن قابلیتهای خودش از دقیقه ٦٦ که به میدان رفت از دو جناح حرکتهای خوبی انجام داد.

این بازیکن جوان و با ارزش در دقیقه ٨٩ گل طلایی را برای شهرداری بندرعباس به ثمر رساند تا نارنجیپوشان سه امتیاز حساس را به اندوختههای خودشان اصافه کنند.

شهرداری با این برد ١١ امتیازی شد و سه پله در جدول ردهبندی صعود کرد و در مکان هشتم جدول ردهبندی گروه دوم ایستاد.

اما در بازیهای گروه الف نیز تیم 10 امتیازی و رده هفتمی آلومینیوم هرمزگان در اهواز به مصاف تیم 17 امتیازی و صدر جدولی استقلال این شهر رفت.

طلاییپوشان هرمزگانی در این بازی در مقابل آبی پوشان اهوازی نیمه نخست را بدون گل به پایان بردند.

در نیمه دو م شاگردان نامجومطلق در دقیقه ٧٧ توسط سعید ناصری به گل رسیدند ولی پیروزی این تیم تا پایان نود دقیقه ادامه پیدا نکرد و در دقیقه ٨٦ مصطفی نوروزی گل مساوی را برای تیم صدرنشین استقلال اهواز به ثمررساند تا این بازی در پایان یک بر یک مساوی شود.

آلومینیوم با این تساوی ١١ امتیازی شد و در مکان هفتم جدول ردهبندی گروه الف باقی ماند.

انتهای پیام/88001/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی