به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 29 دی 1397

وقفه‌ای در فعالیت‌های توسعه‌ای پارس جنوبی صورت نگرفته است

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، مهدی یوسفی امشب در نشست با ائمه جمعه اهل سنت و اعضا شورای اسلامی شهرستان عسلویه اظهار داشت: عسلویه از مناطق مهم و تاثیرگذار در صنعت نفت است و شاهد تلاشهای بسیار خوبی برای اعتلای منطقه هستیم.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس در این دیدار با تاکید بر تعامل دوسویه صنعت نفت و مردم شهرستان عسلویه خاطرنشان کرد: مردم شهرستان عسلویه همواره میزبان خوبی برای صنعت نفت بودهاند و اتحاد و همدلی موجود میان مردم و مسئولان این شهرستان و صنعت نفت یک واقعیت انکار ناپذیر است.

وی تشکیل دبیرخانه تعاملات اجتماعی در سازمان منطقه ویژه پارس را ظرفیتی مناسب برای گفت گوی مستقیم میان مردم و صنعت نفت دانست و افزود: این دبیرخانه آماده دریافت نقطه نظرات و هم اندیشی در راستای توسعه متوازن است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به پروژههای در حال اجرا توسط این سازمان گفت: پروژهها طبق برنامه پیشبینی شده در حال انجام است و تاکنون هیچ وقفهای در فعالیتهای توسعهای پارس جنوبی صورت نگرفته است.

ائمه جمعه اهل سنت و اعضای شورای اسلامی شهرستان عسلویه نیز در این دیدار با تاکید بر حمایت همه جانبه از صنعت نفت بر گسترش تعامل و همکاری و وحدت در تمامی زمینهها تاکید کردند.

انتهای پیام/2451/ش20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی