به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 بهمن 1397

افتتاح زمین چمن مصنوعی در منطقه محروم کوی ویلای خرمشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از خرمشهر، عصر امروز مراسم افتتاح زمین چمن مصنوعی در کوی ویلای خرمشهر با حضور عبدالله سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی، محمد حویزاوی شهردار و برخی از اعضای شورای شهر خرمشهر برگزار شد.

بنا به این گزارش، این زمین چمن مصنوعی در پی تصویب لایحه در شورای شهر خرمشهر اجرایی شده و نخستین زمین چمن از میان پنج زمین چمن تعیین شده در این لایحه است.

شهردار خرمشهر در آیین افتتاح زمین چمن مصنوعی کوی ویلای خرمشهر، در جمع مردم این منطقه اظهار کرد: این اقدام با این هدف انجام شد تا بتوانیم بخشی از اوقات فراغت جوانان خرمشهر را پر کرده و بخشی از نیازهای جامعه را در این زمینه مرتفع سازیم.

محمد حویزاوی اضافه کرد: امروز نخستین پروژه را افتتاح میکنیم که البته با نواقصی نیز همراه است که طی دو روز آینده این نواقص رفع میشود.

وی در ادامه تصریح کرد: طبق مصوبه شورای شهر خرمشهر، 5 نقطه برای احداث چمن مصنوعی تعیین شده که با پیگیریها و حمایتهای نماینده مردم خرمشهر با اعتباری حدود یک میلیارد ریال اجرایی خواهد شد.

عبدالله سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم خواستار احداث پارکی ویژه کودکان در کنار این زمین چمن مصنوعی شد.

انتهای پیام/72021/ع20/د1000

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی