به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 6 خرداد 1398

یورش 11 تیم به جام قهرمانی کیش

به گزارش خبرگزاری فارس از جزیره کیش مسابقات فوتبال لیگ برتر فوتبال این جزیره با حضور تیمهای سازمان منطقه آزاد کیش، خدمات حفاری سپیدان، شرکت آب و برق کیش، ایرانویچ، شاهین، صیادان، دانشگاه پیام نور، منتخب امید، شاهین سپهر و روژان گستر کیش برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت فوتبال منطقه آزاد کیش عصر امروز در نشستی خبری، مسابقات امسال را در قیاس با دورههای دیگر از حیث تعداد تیمهای شرکت کننده و امکانات سخت افزاری کم سابقه عنوان کرد و گفت: به منظور حمایت از تیمهای حاضر در لیگ برتر کیش یک دست لباس ورزشی و پنج عدد توپ فوتبال به هر یک از تیمها هدیه کرده و امیدواریم با این اقدام در توسعه فوتبال این دیار نقش آفرین باشیم.

محمود پازوکی در ادامه افزود: سعی ما بر این است تا به بهترین شکل ممکن لیگ برتر امسال را برگزار کنیم و در همین راستا جلسات متعددی با تمام روسای کمیتههای این هیئت برگزار و به نتایج خوبی نیز دست یافتهایم.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشور از حضور بازیکنان و مربیان شناخته شده فوتبال ایران در لیگ برتر کیش خبر داد و گفت: امسال تیمها با بهرهگیری از بازیکنان و مربیان شاخص مذاکره داشتهاند و به نظر میرسد لیگ پویا و با کیفیتی پیش رو داشته باشیم.

نائب رئیس هیئت فوتبال جزیره کیش نیز در گفتوگو با خبرنگار فارس در جزیره کیش، ابراز داشت: تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه بهتر لیگ برتر کیش اندیشیده شده و قطعا نتایج آن در برگزاری بازیها نیز به خوبی مشاهده خواهد شد.

غلام رضا جمیلی با اشاره به شرایط زمینهای چمن محل برگزاری مسابقات، تصریح کرد: از آنجایی که لیگ امسال در یک گروه و به صورت دورهای برگزار میشود، هر هفته باید پنج بازی انجام شود و به همین دلیل استادیومهای شماره یک و دو مجموعه ورزشی المپیک میزبان بازیها خواهند بود و البته با توجه به شرایط مطلوب این زمینها جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

وی در ادامه افزود: قهرمان مسابقات لیگ برتر کیش قبل از پایان سال مشخص خواهد شد و هفته پایانی لیگ 18 اسفند ماه برگزار میشود و البته ممکن است تا پیش از این تاریخ چهره تیم قهرمان مشخص شده باشد.

جمیلی در پایان گفت: با توجه به تعطیلی 50 روزه لیگ برتر فوتبال کشور تعداد زیادی از تیمهای حاضر در این مسابقات برگزاری اردوی تدارکاتی در جزیره کیش را برنامهریزی کردهاند و مقارن شدن برگزاری این اردوها با مسابقات لیگ برتر فوتبال کیش باعث شد تا در برنامهریزی مسابقات محدودیتهایی به وجود آید که با تدبیر کمیته برگزاری بازیها یک برنامه کامل تدوین و در نهایت به تصویب رسید.

انتهای پیام/88003/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی