به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 بهمن 1397

برترین‌های نخستین «آفرینواره محرم» در زنجان معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، امشب با حضور حبیبالله ایل بیگی، مدیرعامل انجمن سینمای جوانان کشور، مرادی، معاون سازمان سینمایی کشور و ناصر مقدم در مراسم اختتامیه نخستین آفرینواره محرم با عنوان «آئین آیینه» برگزار شد.

گفتنی است در پایان این مراسم از برترینهای سه بخش عکس، فیلم و فیلم نامه نویسی تجلیل شد. در بخش عکس تقدیرنامه هئیت داوران به عکس احسان طاهریان مقدم از زنجان با عنوان اشتیاق برای قربانی زنده اهدا شد. تقدیر نامه و جایزه نقدی هئیت داوران این جشنواره به تک عکس ساسان جواد نیا با عنوان عزاداری از تالش اهدا شد. همچنین یادمان آفرینواره با جایزه نقدی به اثر بدون عنوان فرهاد کریمی از زنجان اهدا شد.

در همین بخش مهران سبز قبایی از اهواز و مریم فروزنده از شهرکرد به ترتیب رتبههای چهارم و سوم را از آن خود کردند. یادمان آفرینواره به مهرداد فتحی از زنجان و امیر اطمینان از تبریز به عنوان رتبههای دوم و اول این آفرینواره اختصاص یافت.

در بخش فیلمنامه نیز تقدیرنامه هئیت داوران به علیرضا سلطانی به خاطر فیلمنامه «گورچین» اهدا شد. همچنین تقدیرنامه هئیت داوران به علی رجبی از زنجان به خاطر فیلمنامه «حسین چی» و گیتی باقری از قزوین به خاطر فیلمنامه «تعزیه» اهدا شد.

تقدیر نامه این آفرینواره نیز به فیلمنامه «نذری»، امین نعمتی از طارم اهدا شد، همچنین یادمان این آفرینواره به فیلمنامه «سقا کوچولو» نوشته محمدرضا بستک از تبریز اهدا شد.

در این آفرینواره یادمان سجاد آیینهچی به خاطر فیلمنامه «انتخاب» از رشت دوم شد و رتبه نخست نیز از سوی مصیب حنایی از شیراز با فیلمنامه «روز هشتم محرم» کسب شد.

در بخش فیلم نیز تقدیر دبیر آفرینواره به فیلم «حاج احمد رضا موسی الرضا» به محسن ملهونی از زنجان تعلق گرفت و تقدیرنامه و جایزه نقدی به فیلم «گهوارهای برای علیاصغر» به سیدرضا سید فاتحی از شهرستان بیجار اختصاص یافت.

در همین بخش تقدیرنامه و جایزه نقدی به فیلم «راه سرخ»، غلامرضا تروان از زنجان اختصاص یافت، تقدیرنامه و جایزه نقدی به کارگردان فیلم «آینا» از اردبیل اهدا شد.

همچنین تقدیرنامه و جایزه هئیت داوران به فیلم «یومالعباس» یحیی معصومی اهدا شد. در بخش فیلم داستانی یادمان آفریواره و جایزه نقدی به فیلم «مرثیه برف» از اردبیل تعلق گرفت. در بخش مستند نیز فیلم «شکاف» از شهرستان رشت، رتبه نخست را کسب کرد.

انتهای پیام/73003/ع30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی