به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 23 آذر 1397

پیش‎بینی اعتبار 380 میلیارد تومانی برای برنامه‌های سازمان سینمایی کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، نصرتالله مرادی امشب در حاشیه مراسم اختتامیه نخستین آفرینواره محرم با عنوان «آئین آیینه» اظهار داشت: هنرمندان شرکتکننده در نخستین آفرینواره محرم در زنجان با فکر و اندیشه و هنر خود هنرنمایی کردند.

وی بر ضرورت برگزاری دومین آفرینواره محرم در زنجان تاکید کرد و افزود: امیدواریم این آفرینواره به نحو مطلوبی در زنجان برگزار شود.

این مسئول با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره فجر از برنامههای مهم سازمان محسوب میشود، خاطرنشان کرد:  امیدواریم برنامههای پیش‎بینی شده در این زمینه محقق شود.

معاون توسعه و منابع انسانی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه امیدواریم کمیسیون فرهنگی و تلفیق مجلس شورای اسلامی به اعتبارات سال 94 این سازمان توجه ویژه‎ای داشته باشد، افزود: باید آنطور که در شان سینمای ایران است از این نهاد مساعدت شود.

مرادی با اشاره به اینکه از نظر ساختار این سازمان از معاونت به سازمان سینمایی ارتقا یافته است، تصریح کرد:  در حال حاضر این سازمان دارای ساز و کار مشخص است.

وی با بیان اینکه سازمان در نقش سیاستگذار،خط مشی را تعیین می‎کند، افزود: در حوزه اجرا نیز موسساتی از جمله بنیاد فارابی،سینمای شهر،انجمن سینمای جوان، مرکز سینمای تجربی و موسسه رسانه تصویری فعالیتهای لازم را انجام می‎دهند.

این مسئول ادامه داد: اعتبارات لازم از سوی سازمان در اختیار این پنج موسسه در حوزه نرمافزاری و تولیدات سینمایی قرار میگیرد.

معاون توسعه و منابع انسانی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه در مجموع اعتبارات این سازمان ماهیتا از فصل پنج است، تصریح کرد: این اعتبارات بیشتر جنبه حمایتی دارد.

مرادی با بیان اینکه 13 درصد این اعتبارات صرف هزینههای جاری سازمان میشود، ادامه داد: مابقی صرف تولیدات سینمایی میشود.

وی اعتبار پیش‎بینی شده برای برنامههای سازمان سینمایی کشور را بیش از 380 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: با وجود چنین پیشبینی تنها 100 میلیارد تومان از سوی دولت برای این سازمان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/73003/ز

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی